dnes
Aktuální zprávy

Baníkovci pomohli osmnáctce

S poloviční úspěšností ve dvou přátelských zápasech s Rumunskem uzavřela sezonu česká reprezentační osmnáctka. K tomu úspěšnému utkání výrazně pomohli baníkovci.

Na poslední akci sezony a soustředění na jižní Moravě byli z Akademie FCB povoláni brankář Adam Bitta a záložník Dominik Zajac (na snímku). Ten šel do prvního utkání v Lanžhotu až ve 24. minutě jako střídající hráč, ale už o necelých deset minut vystřihl krásné sólo z poloviny hřiště, které skončilo gólem.

Pak se za stavu 1:0 blýskl v české brance i gólman Adam Bitta, jenž chytil tutovku soupeře. Ve druhé půli předvedl další individuální akci Zajac, jenže tentokrát jeho zakončení pár centimetrů postrádalo. Češi zvítězili 3:0.

Odvetu v Lanžhotu lépe zvládl zase soupeř, který vyhrál 1:0. Z baníkovců se dostal na hřišti pouze Zajac, který odehrál první poločas.

FOTO: fotbal.cz

9
David
Buchta
55
Artur
Musák
66
Matúš
Rusnák
24
Martin
Hrubý
37
Matěj
Chaluš
23
Martin
Jedlička
26
Lauri
Laine
95
Daniel
Holzer
25
Dennis
Owusu
77
Ladislav
Almási
19
Filip
Šancl
17
Michal
Frydrych
5
Jiří
Boula
12
Abdallah
Gning
2
Marek
Havran
28
Filip
Kubala
15
Václav
Jurečka
3
Hamidou
Kante
6
Karel
Pojezný
99
Vlasiy
Sinyavskiy
20
Pablo
Ortiz
80
Ondřej
Kričfaluši
10
Srdjan
Plavšić
21
Michal
Kohút
1
Viktor
Budinský
18
David
Planka
29
Jakub
Pira
11
David
Látal