Stará garda

Legendy Baníku vzdorovaly bývalým slovenským reprezentantům

Stará garda Baníku ozdobila svou účastí bílovecké oslavy 95. výročí založení tamního fotbalu. Zahrála si proti staré gardě slovenské reprezentace a prohrála jen těsně 5:6. Další utkání sehráli internacionálové Baníku proti výběru kopřivnické automobilky Brose. A zvítězili 7:3.

V následujícím přehledu si prostudujte, kdo za starou gardu FCB nastoupil a kdo střílel góly.

Stará garda Baník Ostrava- Internacionálové Slovenska 5:6

Branky Baníku: Papadopulos 4, Fischer 1,

Baník: Buček, Šlachta, Páleník, Antalík, Drozd, Kiša, Knapp junior, Papadopulos Michal, Žůrek, Zajaroš ml., Fischer, Pikonský, Racko, Lukeš, Trenéři: Radimec, Daněk, Staš. Ved. mužstva: Šrámek, Manažer: Zajaroš st.

Stará garda Baník Ostrava- Brose Kopřivnice 7:3

Branky Baníku: Papadopulos 4, Fischer 2, Racko 1,

Baník: Vašek, Buček, Šlachta. Páleník, Bolf, Drozd, Kiša, Tchuř, Vrťo, Papadopulos Michal, Fischer, Racko, Vengřínek, Lukeš, Trenéři: Kosňovský, Radimec, Staš. Ved. mužstva: Šrámek, Manažer: Zajaroš st.


STARÁ GARDA OZDOBÍ OSLAVY BÍLOVECKÉHO FOTBALU

Stará garda Baníku Ostrava manažersky vedená bývalým hráčem Baníku Petrem Zajarošem bude součástí oslav 95 let založení fotbalu v Bílovci. Bílovečtí si své oslavy rozložili do tří dnů od 11. do 13. srpna. 

Bývalí hráči Baníku si v Bílovci zahrají v sobotu 12. srpna od 17 hodin. Soupeřem Staré gardy FCB bude slovenský tým KLK Internacionali, sdružující bývalé slovenské i československé fotbalisty, a to nejen členy Klubu ligových kanonýrů, jak zkratka v názvu týmu napovídá, ale i skvělé bývalé záložníky, obránce a samozřejmě i brankáře.

A to hlavní: Kdo z bývalých hráčů Baníku by se měl v Bílovci na oslavách představit? Prozraďme alespoň pár jmen: Martin Lukeš, Libor Žůrek, Antonín Buček, Dušan Vrťo, Tomáš Mičola, Daniel Tchuř, Augustin Antalík, Michal Papadopulos... Dobrou náladu z lavičky podpoří trenérský tým Libor Radimec, Václav Daněk, Ivo Staš.STARÁ GARDA ROZDÁVALA RADOST V KRAVAŘÍCH

Stará garda Baníku Ostrava je zvláště v letním období velice aktivní. Jedno z nejzajímavějších utkání poslední doby odehrála 23. července v Kravařích, kde za přítomnosti Aloise Hadamczika porazila domácí celek 10:4.

Kravaře- Stará garda Baník Ostrava 4:10

Branky Baníku: Joukl 4, Papadopulos 3, Kiša, Svatonský, Knapp 1.

Stará garda Baníku:  Buček, Šlachta, Bolf, Tchuř, Veselý, Pospěch, Drozd, Joukl, Kiša, Čáp, Knapp, Svatonský, Žůrek, Papadopulos, Lukeš, Racko, 

Trenéři: Vojáček, Daněk, Staš, Kula, Šrámek.

Manažer: Petr Zajaroš st.

7
Karel
Pojezný
13
Samuel
Grygar
35
Jakub
Markovič
29
Ladislav
Takács
11
Eldar
Šehić
77
Gigli
Ndefe
37
Matej
Madleňák
6
Daniel
Tetour
10
Matěj
Šín
22
Filip
Kaloč
19
David
Lischka
99
Ladislav
Almási
32
Paixao da Silva
Ewerton
1
Martin
Hrubý
15
Patrick
Kpozo
21
Jiří
Klíma
12
Tomáš
Rigo
26
Filip
Blažek
17
Michal
Frydrych
5
Jiří
Boula
20
Abdullahi
Tanko
24
Jan
Juroška
30
Jiří
Letáček
70
David
Fadairo
28
Filip
Kubala
4
Robert
Mišković
9
David
Buchta