FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Ženy neměly slitování: Baník - Teplice 7:1

27.09.2020 | Redakce

Ani ve čtvrtém kole neztratily ženy Baníku ve druhé lize bod a udržely tak kontakt s absolutní špičkou tabulky, o kterou se dělí s béčkem pražské Sparty. "Baňky" porazily Teplice vysoko 7:1.

II. liga, 4.kolo, so 26.9. , stadion: Areál Vista, diváci: 46
FC Baník Ostrava - FK Teplice
7:1
(1:1)

Branky: 22. a 50. Vojtková, 46. Hoffmannová vlastní, 53. Hlavenková, 57. Lebdušková, 65. Krzikalová, 85. Kütnerová - 18. Němcová. Rozhodčí: Jurajdová.

FC Baník Ostrava: Roháčková - Stařinská (46. Krzikalová), Weidingerová, Hlavenková, Blažková - Sehnálková (75. Hrubá), Vojtková, Burová (60. Štěpánová) - Hegrová (60. Šimová), Lebdušková, Kütnerová.

Komentář

Jednoznačný průběh zápasu byl číselně vyjádřen až ve druhé půli, kdy domácí hráčky přidaly nadstavbu v podobě proměněných příležitostí. Ty si hráčky Baníku v hojném množství vypracovaly i v poločase prvním, prosadit se však dokázala jen Kateřina Vojtková. A protože efektivní byl také soupeř, odcházelo se do kabin za překvapivě nerozhodného stavu 1:1. Brzy po půli si teplické hráčky vstřelily vlastní gól, který jakoby odšpuntoval lahev plnou střelecké radosti. A tak se "baňky" ve druhé půli dokázaly trefit ještě pětkrát a narodil se jednoznačný výsledek.

Ohlasy trenérů

MILAN PÁLENÍK: "Kdybychom po prvním poločase odcházeli do kabiny se čtyřgólovým náskokem, nikdo, kdo utkání viděl, by se nemohl divit. Doplatili jsme ale na nedůslednost v koncovce. Ve druhém poločase už holky své šance využily a kdyby zápas skončil dvouciferným výsledkem, znovu by se nikdo divit nemohl."



Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA