ne 29.8.2021
JUN

Béčko uspělo v Uničově

Rezerva Baníku uspěla i v Uničově. Už v poločase utkání 5. kola MSFL si hýčkala dvougólový náskok a na konci zápasu platil výsledek Uničov - Baník "B" 1:3

Baník byl už v prvním poločase dominantním týmem a přestože domácí v 8. minutě nastřelili břevno, brzy se začaly rodit velké šance na druhé straně. Ve 22. minutě byl blízko Roman Zálešák, ale dorážku do odkryté branky mu domácí defenziva stačila zablokovat.

Ve 29. minutě si na centr z levé strany naběhl Petr Jaroň a otevřel skóre. O deset minut později podnikl Baník rychlou akci po levé straně, Jan Martiník posunul do šestnáctky Danielu Smékalovi, a ten s přehledem zakončil.

V 53. minutě přišlo snížení, na centr si naběhl Tomáš Komenda a bombou snížil. Nicméně v 61. minutě důrazný Ondřej Chvěja vrátil Baníku dvougólový náskok, a ten už hosté na Hané udrželi, třebaže domácí ještě jednou dokázali trefit břevno.

Ohlasy k utkání

TOMÁŠ HEJDUŠEK: "Do utkání jsme tentokrát vstoupili velmi dobře, Uničov jsme přehrávali a vytvořili si řadu gólových příležitostí, dvě jsme využili a šli do druhé půle s dvoubrankovým náskokem. V druhém poločase jsme navázali na výkon z první půle a i přes snížení domácích jsme dál hráli výborně, byli jsme nebezpeční a po zásluze si odvážíme všechny body."

Statistiky hráčů

Statistiky brankářů

#HráčMinutyInkasovalŽKČK
0Radovan Murin90100

Informace o utkání

29.
neděle
srpna
Uničov VS Baník B
MSFL

Statistiky

Poločas: 0:2
Branky: 53. Komenda – 29. Jaroň, 39. Smékal, 61. Chvěja Rozhodčí: Páral – Kulička, Pospíšil. ŽK: Můčka, Dittmer.

Sestavy

Uničov

Kalina – Diblík 66. Koutek), Koutný, Straňák, Můčka – Svoboda, Bača, Kamas (46. Dittmer) – M. Vybíral (46. Šidlík), Komenda, Krč (80. P. Vybíral)

Baník B

Murin - Zálešák, Kulig, Harušťák, Sanneh - Boháč, Chvěja (88. Holaň), Martiník (75. Fulnek) - Jaroň (88. Stoklásek), Smékal (82. Blahuta), Kostka (75. Říha).
0
Filip
Kaloč
0
David
Lischka
0
Jiří
Klíma
0
Ladislav
Takács
0
Jakub
Pokorný
0
Jiří
Fleišman
0
Gigli
Ndefe
0
Nemanja
Kuzmanović
0
Jan
Laštůvka
0
Petr
Jaroň
0
Muhammed
Sanneh
0
Lukáš
Budínský
0
Martin
Chlumecký
0
Ladislav
Almási
0
Daniel
Tetour
0
David
Buchta
0
Jan
Juroška
0
Jiří
Boula
0
Jaroslav
Svozil