ne 29.8.2021

Béčko uspělo v Uničově

Rezerva Baníku uspěla i v Uničově. Už v poločase utkání 5. kola MSFL si hýčkala dvougólový náskok a na konci zápasu platil výsledek Uničov - Baník "B" 1:3

Baník byl už v prvním poločase dominantním týmem a přestože domácí v 8. minutě nastřelili břevno, brzy se začaly rodit velké šance na druhé straně. Ve 22. minutě byl blízko Roman Zálešák, ale dorážku do odkryté branky mu domácí defenziva stačila zablokovat.

Ve 29. minutě si na centr z levé strany naběhl Petr Jaroň a otevřel skóre. O deset minut později podnikl Baník rychlou akci po levé straně, Jan Martiník posunul do šestnáctky Danielu Smékalovi, a ten s přehledem zakončil.

V 53. minutě přišlo snížení, na centr si naběhl Tomáš Komenda a bombou snížil. Nicméně v 61. minutě důrazný Ondřej Chvěja vrátil Baníku dvougólový náskok, a ten už hosté na Hané udrželi, třebaže domácí ještě jednou dokázali trefit břevno.

TOMÁŠ HEJDUŠEK: "Do utkání jsme tentokrát vstoupili velmi dobře, Uničov jsme přehrávali a vytvořili si řadu gólových příležitostí, dvě jsme využili a šli do druhé půle s dvoubrankovým náskokem. V druhém poločase jsme navázali na výkon z první půle a i přes snížení domácích jsme dál hráli výborně, byli jsme nebezpeční a po zásluze si odvážíme všechny body."

0Radovan Murin90100

29.
Uničov VS Baník B

Poločas: 0:2
Branky: 53. Komenda – 29. Jaroň, 39. Smékal, 61. Chvěja Rozhodčí: Páral – Kulička, Pospíšil. ŽK: Můčka, Dittmer.