dnes
A-tým

Michal Frydrych hostem ”Ofsajdu s Monikou”

Michal Frydrych, jeden z nezkušenějších hráčů Baníku a jeden z největších lídrů týmu, byl hostem nového dílu podcastu "Ofsajd s Monikou". Baník jej v nejbližších dnech uvede v aplikaci Chachar Pass a bude přístupný majitelům verze Premium.

Nejen fotbalová témata, jak už to v "Ofsajdu s Monikou" tradičně chodí, jsou náplní rozhovoru, který s Michalem Frydrychem vedla známá ostravská moderátorka Monika Dudová. Kromě krátkého zhodnocení vstupu do jarní části sezony byla řeč třeba o tom, jaká témata kromě fotbalu probírají hráči v kabině, jak probíhá komunikace s hráči jiných klubů,  k čemu se kapitán může vyjadřovat a k čemu už ne.

Michal Frydrych si zavzpomínal i na své angažmá v Polsku, došlo i na rodinná témata, na to, jak se v Polsku líbilo jeho ženě, řeč byla o výchově dětí, ale třeba i o tom,  s kým by Michal Frydrych rád zašel na kávu, kdyby tu možnost měl.

Celý podcast již brzy v Chachar Pass Premium.

18
David
Planka
3
Hamidou
Kante
26
Lauri
Laine
99
Vlasij
Siňavskij
23
Martin
Jedlička
10
Srdjan
Plavšić
29
Jakub
Pira
9
David
Buchta
2
Marek
Havran
66
Matúš
Rusnák
21
Michal
Kohút
80
Ondřej
Kričfaluši
6
Karel
Pojezný
5
Jiří
Boula
55
Artur
Musák
12
Abdallah
Gning
77
Ladislav
Almási
25
Dennis
Owusu
20
Pablo
Ortiz
19
Filip
Šancl
28
Filip
Kubala
11
David
Látal
37
Matěj
Chaluš
24
Martin
Hrubý
1
Viktor
Budinský
17
Michal
Frydrych
95
Daniel
Holzer
15
Václav
Jurečka