po 4.10.2021
ZEN

Ženy podlehly Líšni

Ženy Baníku nečekaně selhaly doma s Líšní. Prohrály 1:4 a v tabulce klesly na třetí, aktuálně nepostupové místo. Konkurenční Hradec Králové totiž navíc nečekaně uhrál bezbrankovou remízu s dosud zcela suverénním béčkem pražské Sparty. Baník je nyní v tabulce třetí za Spartou a právě Hradcem Králové, na který ztrácejí Ostravanky bod.

Stále notně oslabené Slezanky se v první půli dostaly do vedení, v 19. minutě se trefila Kateřina Fojtíková. Sedm minut po pauze však Brňanky srovnaly a snahu Baníku o otevřenější hru pak tvrdě potrestaly dalšími třemi góly.

3.
Baník VS Líšeň
II. liga žen

Branky: 19. Fojtíková - 62. a 67 Odehnalová, 53. Hrabaňová, 90. Stadlerová. Rozhodčí Suchá, ŽK: Fárková - Špičková, Kalášková.

Kubíčková - Pavlisová, Pagáčová (62. Adamcová), Zomberová, Žárská, Regecová (62. Fárková), Musialová, Fojtíková (46. Kr. Hegrová), Kotalová (81. Roháčková), Sehnálková, Furiková.