ne 16.8.2020

Podruhé doma bez bodu: Baník B - Petřkovice 0:1

Béčko Baníku se nedočkalo bodů ani ve druhém domácím utkání. Ve 2. kole MSFL prohrál Baník v derby s Petřkovicemi 0:1.

Co si trenér Daniel Tchuř před utkáním s Petřkovicemi přál, se splnilo jen částečně. Baník byl v první půli přece jen aktivnějším týmem, to ano. Ale moment překvapení chyběl a finální fáze, po jejímž zkvalitnění trenér baníkovské rezervy před utkáním volal, se příliš nezlepšila. Do petřkovické šestnáctky se sice sneslo několik centrů, obrana hostů si s nimi však bez větších potíží poradila.

Podobný obraz byl k vidění i po pauze. Baník se snažil dobýt petřkovickou obranu. Marně. Když už se domácí dostali ke střele, která prolétla obranným valem, mířila mimo, jako v případě pokusu Timofeje Barkova, který se takto pokoušel uspět dvakrát.

Rozhodnutí přišlo v 61. minutě a obstaral jej Lukáš Raab. Dostal Petřkovice do vedení a vyrovnání už, jak se ukázalo, v silách Baníku nebylo.