Juniorka v Karviné střelecky vyhořela

06.08.2018 | Redakce

Baník v pondělní dohrávce 3. kola juniorské ligy prohrál v Karviné 0:1. Naděje svěřenců Daniela Tchuře pohřbila zoufalá koncovka; hosté promarnili spoustu vyložených šancí a dvakrát nastřelili břevno.

Juniorská liga, 3. kolo, po 6.8. , stadion: Kovona Karviná, diváci: 100
MFK Karviná - FC Baník Ostrava
1:0
(1:0)

Branky: 11. Ramirez. Rozhodčí: Mrázek. ŽK: Piroch, Smrž, Weber.

MFK Karviná: Ciupa - Fokaidis (89. Sembol), Piroch (64. Paholík, 71. Gros), Smrž, Hujo - Dramé - Makudubela, Lingr, Weber, Wala (83. Motyčka) - Ramirez.

FC Baník Ostrava: Lapeš - Rizvanov (80. Ptáček), Mešaninov, Pokorný, Lehnert - Bolf (86. Tůma), Kaloč, Mooc, Russmann - Buchta, Szotkowski.

Komentář

Baníkovci byli od výkopu lepší a fotbalovější a dostávali se do příležitostí. Jenom s koncovkou na tom dnes byli opravdu bídně. Když v 11. minutě inkasovali z kopačky Ramireze, jakoby se jejich křeč ještě znásobila.

Hosté ve druhé půli ještě přidali a měli minimálně pět čistých příležitostí. Szotkowski byl dvakrát sám před gólmanem stejně jako Kaloč, ale ani jedna střela se neujala. Pak se dvakrát dostal k zakončení hlavou Pokorný, ale v obou případech Karvinou zachránilo břevno.

Ohlasy trenérů

DANIEL TCHUŘ: „Tahle prohra mrzí, protože za výkon i množství vytvořených šancí jsme si nějaké body zasloužili. Bohužel jsme žádnou neproměnili, to nás stálo body. Musím nicméně říct, že kluci mě výkonem potěšili. Byli jsme lepší než Karviná, ale fotbal se hraje na góly a ten dnes vstřelil soupeř.“