ne 23.9.2018

Juniorka udolala posílenou Karvinou 1:0

Juniorka se rehabilitovala za propadák v Olomouci. Baníkovci porazili v neděli na hřišti ve Vřesině notně posílený výběr MFK Karviná, když o vítězství 1:0 rozhodl ve druhém poločase kapitán David Buchta.

Hosté nasadili do sestavy hned šest členů prvoligového výběru, ale na odhodlaně bojující Baník to nestačilo. Domácí si vytvořili více příležitostí a jedna z nich se ujala čtyřicet minut před koncem: Buchta svým šestým gólem v sezoně překonal Ciupu a v malém slezském derby juniorek rozhodl o výhře Baníku.

DANIEL TCHUŘ: "Hráči dnes ukázali velkou vůli a skvělý charakter v těžkém utkání, které jsme chtěli zvládnout. To se také povedlo a já musím za výkon klukům poblahopřát."