út 14.8.2018

Juniorka s přehledem porazila Slovácko 3:1

Přesvědčivá výhra, přesvědčivý výkon – Baník se ve čtvrtém kole juniorské ligy v úterý ve Vřesině vypořádal se Slováckem 3:1 a vítězství mohlo být klidně i výraznější. Dva góly vstřelil Jakub Bolf, kterého v závěru dobře postavené břevno hostující branky připravilo o hattrick. Třetí gól připojil David Buchta.

Baník po střelecky protrpeném utkání v Karviné tentokrát kouče Daniela Tchuře potěšil i daleko potentnější koncovkou. S chutí hrající domácí výběr měl od startu více ze hry, soustavnou převahu v poli a první šance nedaly na sebe dlouho čekat: tentokrát se už v 9. minutě prosadil po rychlé akci zprava Bolf, který z malého vápna míč pohodlně usměrnil za gólmana Nemravu.

Domácí měli i další příležitosti, ale opět se trefil až Bolf ve 44. minutě, který zužitkoval nekompromisní přízemní ranou pro změnu přihrávku z levého křídla.

Po změně stran se několikrát ve slibných pozicích zjevil Szotkowski, ale ujala se až prudká rána Buchty. Na Švrčkovo snížení mohl znovu odpovědět Bolf, ale jeho lob se v 80. minutě zastavil o břevno.

DANIEL TCHUŘ: „Jsem rád, že jsme to zvládli za tři body. Hlavně v prvním poločasu byla slušná i naše hra a výkonem jsme navázali na zápas s Karvinou v minulém týdnu. Akorát bych chtěl ještě více hladovosti od kluků ve druhé půli, abychom za dvougólového vedení soupeře dorazili dříve z nějaké brejkové situace.“

0Radovan Murin90100

14.
úterý
Baník VS Slovácko

Branky: 8. a 44. Bolf, 73. Buchta - 76. Švrček. Rozhodčí: Vojkovský – Kotík, Mojžíš.