po 18.2.2019

Juniorka remizovala s Třincem 1:1

Juniorka začala jarní část sezony domácí remízou 1:1 s Třincem. Jediný gól vstřelil v prvním poločase z pokutového kopu David Buchta. Baník má nerozhodném výsledku na pátý Zlín čtyřbodový náskok.

Zápas měl očekávaný úvod. Domácí šli velmi rychle do vedení, když už v šesté minutě proměnil penaltu Buchta. Tentokrát se ale sedmibranková kanonáda jako ve dvou předešlých zápasech nekonala.

Třinci se povedlo v 18. minutě vyrovnat trefou Joukla ze zhruba dvacetimetrové vzdálenosti. A další šance domácích pak i díky gólmanu Palečkovi přežil. Baník sice ve druhé půli tlačil, v 74. minutě už to vypadalo takřka na jistý gól, ovšem balon po dorážce z malého vápna skončil břevnem.

DANIEL TCHUŘ: “Výsledek a hlavně první půle je pro mě zklamáním. Po slibném začátku jsme úplně přestali hrát. Naše hra nebyla vůbec dobrá. Druhý poločas přišlo zlepšení, ale i přes vytvoření jasných gólových šancí jsme vyhořeli v zakončení.”