st 9.5.2018

Juniorka proti Teplicím zabrala

Juniorka znovu bere tři body. Po čtyřech zápasech bez výhry Baník v šestém kole finálové skupiny porazil ve Vřesině Teplice 2:1. O branky se podělili Lukáš Lehnert a Bronislav Stáňa.

Baník opět s několika hráči áčka měl výborný úvod utkání. V 18. minutě se po rychlé akci a centru zprava dostal ve vápně k odraženému balonu Lehnert, navedl si ho na svou silnější levačku a zkušeně ho uklidil k tyči.

Z podobné akce domácí udeřili ještě o sedm minut později. S tím rozdílem, že tenokrát přišel rozhodující centr zleva a Stáňa míč usměrnil do sítě přímo volejem. Baník mohl po půli vést i výraznějším rozdílem, ale další slibné momenty nevyužil.

Teplice po obrátce ožily. Přesně po hodině hry Šimeček snížil na 1:2. Hosté byli ve druhé půli nebezpečnější než před přestávkou, ale Baník měl v bráně výborného Viktora Budinského, který další změnu stavu nepřipustil.

0Viktor Budinský90100

9.
Baník VS Teplice

Branky: 18. Lehnert, 25. Stáňa – 60. Šimeček. Rozhodčí: Mrázek – Kotík, Dresler.