so 4.5.2024
JUN

Juniorka posedmé v řadě vítězně

Krasojízda třetiligové rezervy trvá. Baník ve 26. kole MSFL v sobotu zvítězil v Hranicích 1:0 a před nedělními zápasy má v čele tabulky už jedenáctibodový náskok.

Anglický týden za plný počet bodů. Svěřenci Josefa Dvorníka po výhře nad Bohunicemi a ve Frýdku-Místku dokázali uspět i v Hranicích a dokázali se už výrazně vzdálit pronásledovatelům v tabulce. O jediný gól se zasloužil ve 27. minutě Elekana, jehož tečovaná střela skončila za zády Andrese, a pak už se skóre nezměnilo.

Baník vyhrál posedmé za sebou, pošesté navíc s čistým kontem a gól neinkasoval už 576 minut. V následujícím kole bude hostit příští neděli na Bazalech Blansko.

Ohlasy k utkání

Josef Dvorník: “Potvrdilo se, že to bude těžké utkání. Hranice mají sérii proher a bojují o každý bod. Bylo to vyrovnané utkání. My jsme byli produktivnější. Neměli jsme tentokrát tolik šancí, ale jednou tečovanou střelou jsme se dostali do vedení. Bylo to spíše bojovné utkání ve středu hřiště. I ve druhém poločase to bylo vyrovnané, někdy od 70. minuty bych ale v naší hře čekal daleko více přesnosti po zisku míče. Bylo tam hodně zisků, ale nebyli jsme přesní a odevzdali jsme míč zase soupeři. Pokud to je dlouho o gól, soupeř hru zjednoduší, což se i stalo, ale to jsme zvládli a uskákali jsme to dobře i tím, že jsme tam poslali Měkotu a Temela. Jsme strašně rádi, jak jsme ten těžký týden zvládli. Teď si kluci odpočinou, dostali nějaké volno navíc a budeme se chystat na Blansko.”

Statistiky hráčů

Statistiky brankářů

#HráčMinutyInkasovalŽKČK
0Mikuláš Kubný90000

Informace o utkání

4.
sobota
května
Hranice VS Baník B
MSFL

Statistiky

Poločas: 0:1
Branka: 27. Elekana. Rozhodčí: Tomanec – Budovič, Mayer. ŽK: Koláček, Ilič, Vavřík, Seidl - Málek, Kašpárek, Uchenna, Kilibarda.
Diváci: 684

Sestavy

Hranice

Andres - Vavřík, Kundrát, Ilič, Červenka (84. Kuchař) - Grygar, Cagaš (62. Vymětalík) - Koláček (73. Seidl), Jasenský, Kunovský (62. Opatřil) - Rolinc

Baník B

Kubný - Sirotek, Uchenna, Říha, Sanneh - Málek (66. Kilibarda), Drozd (86. Měkota), Holaň (90. Fadairo), Elekana (46. Samuel) - Chvěja (66. Temel), Kašpárek.
19
David
Lischka
24
Jan
Juroška
28
Filip
Kubala
9
David
Buchta
95
Daniel
Holzer
17
Michal
Frydrych
15
Patrick
Kpozo
32
Paixao da Silva
Ewerton
5
Jiří
Boula
21
Jiří
Klíma
11
Eldar
Šehić
10
Matěj
Šín
35
Jakub
Markovič
12
Tomáš
Rigo
7
Karel
Pojezný
13
Samuel
Grygar
20
Abdullahi
Tanko