ne 20.8.2017

Juniorka Baníku prohrála v Třinci 1:2

Třinecké prokletí padlo i na juniorku. Výběr Daniela Tchuře ve 4. kole juniorské ligy v neděli prohrál pod Javorovým 1:2, přestože po gólu Alexandra Jakubova nad domácí celkem ještě půlhodiny před koncem vedl.

Baník mohl jít do vedení už v první půli, ale s Macejovou ránou si třinecký brankář poradil. Ujalo se tak až pohotové zakončení Jakubova, který krátce po změně stran skóroval umístěnou střelou z velkého vápna.

Ale hosté jednobrankové vedení neudrželi. Třinec mezi 65. a 70. minutou otočil skóre zásluhou Hoška, který po spolupráci s Motyčkou nejprve srovnal, a pak z pokutového kopu vsítil vítězný gól.

Baník se v závěru snažil o vyrovnání, ale na bod nedosáhl.

0František Chmiel90200

20.
Třinec VS Baník

Branky: 66. a 70. z pen. Hošek – 47. Jakubov. Rozhodčí: Mikyska – Paták, Batík. ŽK: Cieslar, Masař – Hykel.