ne 12.9.2021
JUN

Jaroň poslal béčko do čela MSFL

Juniorka Baníku pokračuje ve vítězném tažení. Svěřenci Tomáše Hejduška a Iva Staše vyhráli v nedělním dopoledni i ve Zlíně nad domácím béčkem 1:0 a to je katapultovalo na první místo v MSFL.

Takticky vedené utkání, ve kterém se na obou stranách objevili v sestavě hráči ligových áček (Vraštil, Tkáč - Jánoš, Sanneh, Harušťák), rozhodl jeden gól. 

Autor? Kdo jiný než Petr Jaroň, který s jistotou zakončil kombinaci Říhy a Zálešáka. V osmém utkání zaznamenal svůj osmý gól, a jelikož to bylo pouhé čtyři minuty před koncem, soupeř už se proti kompaktní obraně Baníku nezmohl na odpověď.

Baník vyhrál popáté v řadě a při sobotním zaváhání Kroměříže s Olomoucí B se vyšvihl do čela MSFL. První místo bude za týden v Markvartovicích hájit proti Vrchovině Nové Město na Moravě.

Ohlasy k utkání

Tomáš Hejdušek: “V utkání rezervních týmů se hrálo ve vysokém tempu s důslednou organizací hry. Soupeře jsme do žádných gólových šancí nepustili a naopak jsme sami jednu ze dvou vypracovaných využili. Tři body jsou odměnou za práci a poctivost celého týmu.”

Statistiky hráčů

Statistiky brankářů

#HráčMinutyInkasovalŽKČK
0Radovan Murin90000

Informace o utkání

12.
neděle
září
Zlín B VS Baník B
MSFL

Statistiky

Poločas: 0:0
Branka: 86. Jaroň. Rozhodčí: Koláček – Vejtasa, Soukal. ŽK: Bobčík, Pafka, Nečas - Jaroň, Martiník.
Diváci: 125

Sestavy

Fastav Zlín B

Bachůrek – Němeček, Slovák, Kulíšek, Pafka, Mlýnek (87. Strachoň), Bobčík (65. Lehký), Tkáč (46. Hellebrand), Hrdlička, Nečas (87. Pobořil), Vraštil.

Baník Ostrava B

Murin - Sanneh, Stoklásek, Harušťák, Kostka (58. Sotorník) - Jaroň, Kulig, Martiník (89. Holaň), Jánoš, Zálešák - Smékal (85. Říha).
6
Daniel
Tetour
50
Ubong
Ekpai
4
Martin
Chlumecký
29
Ladislav
Takács
20
Jakub
Pokorný
19
David
Lischka
7
Šimon
Falta
10
Matěj
Šín
21
Jiří
Klíma
23
Jaroslav
Svozil
24
Jan
Juroška
9
David
Buchta
99
Ladislav
Almási
77
Gigli
Ndefe
14
Petr
Jaroň
39
Dominik
Janošek
5
Jiří
Boula
25
Jiří
Fleišman
12
Radovan
Murin
32
Lukáš
Budínský
22
Filip
Kaloč
11
Nemanja
Kuzmanović
30
Viktor
Budinský
16
Jan
Laštůvka