so 5.10.2019

Béčko v Rosicích prohrálo 0:1

Áčko exhibice, béčko půst. Sobota v podání mužských týmů Baníku byla jako noc a den. Rezerva dnes prohrála v kole MSFL na půdě Rosic 0:1, když jediný gól inkasovala ve druhém poločase z kopačky domácího Selingera.

Baníkovcům sobotní zápas nesedl. Přestože hosté měli v Rosicích aktivní začátek a územní převahu v prvním poločase, do šancí se dostávali obtížně. Domácí po půlhodině vyrovnali hru a ve druhém poločase se dokonce dostali do vedení zásluhou Selingera, který se trefil střelou z velkého vápna.

Baník pak útočil a snažil se o vyrovnání, ale soupeř dobře bránil a výhru i ubránil. Hosté navíc dohrávali jen o desíti bez vyloučeného Foltyna.

DANIEL TCHUŘ: „Velké zklamání z dnešního zápasu. Předvedli jsme vlažný, pomalý, neagresivní fotbal. Většina hráčů podala podprůměrné herní výkony, i co se nasazení týká, a to na vítězství nikdy stačit nemůže.“