ne 29.5.2022

Béčko s Rosicemi bez gólů

Juniorka Baníku remizovala v nedělním utkání s pátými Rosicemi 0:0. Třetí místo tak drží před Hlučínem o jeden bod.

Marné dobývání rosické obrany. Baník měl po venkovní sérii pěti zápasů bez prohry sice celé utkání územní převahu, ale šance si proti pozorně bránícímu soupeři vytvářel obtížně.

V prvním poločase mohl skóre dvakrát změnit Holaň. V 32. minutě se prokličkoval do vápna a jeho rána levačkou lízla tyčku.Pět minut přes přestávkou pak prudkou střelou z velkého vápna zacílil prostor mezi tyčemi, ale brankář Juran míč dokázal vyrazit.

Podobný obraz hry měl i druhý poločas. Domácí se snažili o ofenzívu, ale soupeř dobře bránil. V 57. minutě se do balonu opřel z dálky Blahuta, ale jeho dělovce pár decimetrů scházelo. Zápas tak skončil bez gólů.

Milan Chalupa: "Dnešní výkon, i přesto, že to výsledkově nedopadlo podle našich představ, můžeme hodnotit pozitivně. Směrem dozadu jsme byli zodpovědní, kombinačně jsme se dokázali prosazovat, chyběla nám snad jen kvalita, klid a možná i trochu štěstí v koncovce."

29.
Baník B VS Rosice

Poločas:
Rozhodčí: Lukašík – Vejtasa, Bebenek. ŽK: Holaň, Stoklásek, Kostka, Říha – Kršák, Koláčný, Buchta, Dobrovodský.