so 23.9.2023
JUN

Béčko nezaváhalo ani v Bohunicích

Rozjetá juniorka nezaváhala ani na hřišti brněnských Bohunic. Zásluhou gólu Jakuba Drozda zvítězila u nováčka 1:0 a upevnila si postavení v čele MSFL.

Baník do utkání nastoupil bez zraněného Samuela Grygara, kterého trápí tříslo, i dalších členů áčka, jež mělo ve stejný den ligové utkání. I přesto si s domácím celkem poradil. Napomohl k tomu poměrně rychlý gól, který už v 16. minutě vstřelil Jakub Drozd. Baníkovci v danou chvíli vysunuli presink, v rozehrávce připravili soupeře o míč, Holaň přihrál Elekanovi, který sklepl balon na ránu bez přípravy Drozdovi a ten z dvaceti metrů výstavní bombou trefil šibenici. I když Baník měl i další možnosti, nakonec to byla jediná branka celého utkání.

Ohlasy k utkání

Josef Dvorník: "Do utkání jsme šli jako favorit a čekalo se od nás vítězství, pro mladé kluky to byla nová situace a musím říct, ze jsme se s tím vypořádali. Zápas byl celkem vyrovnaný a i soupeř prokázal svou kvalitu v určitých fázích zápasu. Ale myslím si, že o ten gól, který dal po pěkné akci střelou ze střední vzdálenosti Drozd, jsme byli lepší. Vítězství jsme si zasloužili.”

Statistiky hráčů

Statistiky brankářů

#HráčMinutyInkasovalŽKČK
0Josef Struhař90010

Informace o utkání

23.
sobota
září
Tatran Bohunice VS Baník B
MSFL

Statistiky

Poločas: 0:1
Branka: 16. Drozd. Rozhodčí: Drozdy – Mayer, Šimoník. ŽK: Struhař.
Diváci: 450

Sestavy

Tatran Bohunice

Kunický – Krejčí, Trtek, Souček, Burčík, Krška, Němec, Doubravský, Bednář, Pecuch, Kokorský

Baník B

Struhař - Krupička, Měkota, Říha, Samuel - Drozd (90. Temel), Holaň, Šudák (83. Remiáš) - Málek, Chvěja (83. Jamiu), Elekana (74. Hapal)
35
Jakub
Markovič
20
Abdullahi
Tanko
17
Michal
Frydrych
21
Jiří
Klíma
9
David
Buchta
12
Tomáš
Rigo
13
Samuel
Grygar
19
David
Lischka
32
Paixao da Silva
Ewerton
10
Matěj
Šín
5
Jiří
Boula
7
Karel
Pojezný
24
Jan
Juroška
95
Daniel
Holzer
28
Filip
Kubala
15
Patrick
Kpozo
11
Eldar
Šehić