so 13.8.2022
JUN

Béčko neuspělo v Kroměříži

Béčko Baníku ve druhém kole MSFL v sobotu v Kroměříži vyšlo naprázdno. Domácí Hanácké Slavii podlehlo 0:2.

Kroměříž začala naplňovat roli favorita po čtvrthodině. Po vyrovnaném úvodu se prosadila z první nebezpečnější akce, centr ze strany usměrnil do ostravské branky Votava.

Baník pak převzal aktivitu a snažil se prorazit domácí defenzívu, jenže ve 29. minutě se měnilo skóre bohužel znovu v neprospěch Ostravských. Další výpad Kroměříže zakončil Jambor.

Efektivita byla rozhodujícím závažím na miskách vah. Baník i po změně stran pokračoval v aktivním výkonu, ale kontaktní gól, který by soupeře znejistěl, vstřelit nedokázal.

Ohlasy k utkání

Milan Chalupa: "Zápas se zase hodnotí těžko. Herně jsme obstáli, jsme schopni v poli soupeře přehrávat, dostáváme se i do šancí, ale v situacích, ve kterých se o výsledku rozhoduje, selháváme. Především se to týká soubojového chování. Kluci jsou silově připraveni, ale v soubojích to bohužel nestačí, tam doplácíme na nezkušenost. Musíme být trpěliví, kluci se musí v soutěži obouchat. Hráli jsme dvě kola s týmy, které budou v tabulce nahoře, nepropadli jsme, ale máme nula bodů. Jsem přesvědčen, že pokud na výkony navážeme, výsledky přijdou!"

Statistiky hráčů

Statistiky brankářů

#HráčMinutyInkasovalŽKČK
0Martin Hrubý90200

Informace o utkání

13.
sobota
srpna
Kroměříž VS Baník B
MSFL

Statistiky

Poločas: 2:0
Branky: 17. Votava, 29. Jambor. ŽK: Chwaszcz, Matoušek - Říha, Stoklásek.

Sestavy

SK Hanácká Slavia Kroměříž

Dostál – Zavadil, Tiahlo, Cupák, Votava (66. Červenka), Matoušek, Jeleček, Vyhlíd, Plecitý (66. Surynek), Machálek (61. Sedlák), Jambor (61. Chwaszcz).

Baník Ostrava B

Hrubý – Zálešák, Bystřičan (46. Chukwudi), Říha, Fulnek - M. Jaroň, Drozd (81. Temel), Holaň, Stoklásek, Sotorník (72. Chylek) - Barkov (46. Obuch).
0
Petr
Jaroň
11
Nemanja
Kuzmanović
21
Jiří
Klíma
25
Jiří
Fleišman
22
Filip
Kaloč
0
Petr
Jaroň
77
Gigli
Ndefe
30
Jiří
Letáček
17
Michal
Frydrych
13
Daniel
Smékal
23
Jaroslav
Svozil
3
Muhammed
Sanneh
16
Jan
Laštůvka
6
Daniel
Tetour
9
David
Buchta
29
Ladislav
Takács
26
Muhamed
Tijani
7
Karel
Pojezný
1
Martin
Hrubý
18
Robert
Mišković
99
Ladislav
Almási
5
Jiří
Boula
33
Eldar
Šehić
19
David
Lischka