so 23.3.2024
ZEN

Baňky v Pardubicích remizovaly

Bod za remízu 0:0 vezou z půdy posledních Pardubic ženy Baníku Ostrava. V utkání 13. kola tak Baňky nevyužily šanci odpoutat se od posledních Pardubic na devět bodů, zároveň však domácímu celku nedovolily, aby se k Baníku přiblížil.

V prvním poločase se Baníku hra nedařila, Slezanky se nedokázaly prosadit a nula na kontě vstřelených branek plně odpovídala tomu, co favorit na hřišti produkoval. Ve druhé půli přišlo zlepšení. Baňky chytly tempo, převzaly iniciativu a začaly se tlačit do střeleckých pozic, nicméně kýžený gól nepřišel.

Ženy Baníku tak zůstávají v tabulce 1. ligy na předposlední sedmé příčce, ztrátu na šesté Brno snížily na dva body, náskok na sestupovou osmou příčku, která nadále patří Pardubicím, je stále šestibodový a v blížící se nadstavbové části bude ještě o co hrát..

WITOLD ZAJAC: "V prvním poločase jsme nehráli fotbal. Naše hra měla nízkou úroveň, ale příčinu si rozklíčujeme. Do druhého poločasu nastoupil tým, který známe, který umí a chce hrát fotbal. Ve druhém poločase jsme dominovali, ale bohužel jsme nevstřelili vítězný gól. Vracíme se jen s jedním bodem, s velkou nespokojeností, ale i s další zkušeností."