ne 30.4.2023
ZEN

Baňky v Brně neuspěly: Lokomotiva - Baník 3:0

Fotbalistky Baníku nenavázaly na dobrý výsledek z posledního domácího utkání s Duklou a prohrály na hřišti Lokomotivy Brno 0:3. Příští týden přivítají na svém hřišti Viktorii Plzeň.

Domácí celek potvrdil svou domácí výkonnost a také obrovský rozdíl mezi tím, jak se prezentuje na vlastním hřišti a venku. O všem rozhodla z pohledu Baníku nepodařená pasáž mezi 17. a 22. minutou, v níž Slezanky dvakrát inkasovaly.

Poločasový výsledek 3:0 se zrodil v poslední minutě první půle, v níž Brňanky zvýšily z penalty.

Snaha Baníku o korekci už ve druhé půle k žádnému efektu nevedla.

WITOLD ZAJAC: "S každým týmem, se kterým hrajeme o udržení, jsme schopni vyhrát. Ale to nesmíme dělat individuální chyby. A hráčky i tým musí podat výkon na vysoké úrovni. Bohužel v zápase proti Brnu žádný z těchto prvků nefungoval tak, jak by měl."

29.
Brno VS Baník
1. liga žen

Poločas: 3:0
Branky: 17. Lišková, 22. Haklová, 45. Ruslerová (pen.) Rozhodčí: Bystroňová, Hausnerová, Navrátilová. ŽK Ruslerová