ne 3.11.2019
ZEN

Baňky už vedou o čtyři body: Čáslav - Baník 1:2!

Fotbalistky Baníku zvítězily i na půdě FK Čáslav! Zápas 9. kola 2.ligy žen zvládly 2:1 a na čele tabulky mají už čtyřbodový náskok!

Ostravanky využily na hřišti Čáslavi svou herní převahu a a dostaly se do dvoubrankového vedení. Domácí fotbalistky na konci první půle snížily, ale víc jim ve druhém poločase na horšícím se terénu Baník nedovolil a další důležité vítězství uhájil.

MILAN PÁLENÍK: "Po první půli jsme zaslouženě vedly, náš tým byl fotbalovější a své šance využil. Druhý poločas byl na podmáčeném terénu především o fyzické připravenosti a bojovnosti. Domácí celek hrozil ze standardek, to jsme ustáli."