so 2.9.2023
ZEN

Baňky selhaly v nastavení: Plzeň - Baník 1:0

Dvaadevadesát minut držely ženy Baníku v utkání na hřišti Viktorie Plzeň nerozhodný výsledek a tudíž i velmi cenný bod. Nakonec se však Baňky vracejí do Ostravy bez něj. Gól v nastaveném čase rozhodl o tom, že Plzeň nad Baníkem v utkání 3. kola 1. ligy žen zvítězila 1:0.

V bojovném utkání se ženám Baníku dlouho dařilo držet bezbrankový stav. Bod byl na dosah, kdyby se ženám Baníku lépe dařilo ve finální fázi a kdyby dokázaly některé zajímavé pozice lépe zakončit, mohly mít v utkání ještě větší ambice. Nicméně až do nastaveného času držely ženy Baníku v rukou cenný bod. Přišly o něj ve druhé minutě nastavení, kdy nevydařený odkop, a tím pádem i lacinou ztrátu míče potrestala přesnou střelou k tyči domácí Petra Tauberová.

Ohlasy k utkání

WITOLD ZAJAC: "V minulé sezoně k nám soupeři přistupovali jako k nováčkovi a příliš vážně nás nebrali. Ale po našich dobrých výkonech na konci minulé sezony se přístup soupeřů k nám změnil a my budeme muset pracovat ještě tvrději, abychom získávali body. Každá hráčka musí pracovat na vysoké úrovni. Pokud jsou však na hřišti hráčky, které odehrají zápas pod touto úrovní, bude pro nás těžké získat body. Dnes se to bohužel stalo a my se vracíme bez bodů. Věřím, že doma v zápase proti Brnu se vykoupíme a vyhrajeme."

Statistiky hráčů

statistiky hráčů nejsou k dispozici

Statistiky brankářů

statistiky brankářů nejsou k dispozici

Informace o utkání

2.
sobota
září
Plzeň VS Baník
1. liga žen

Statistiky

Poločas: 0:0
Branka: 90. Tauberová. Rozhodčí: Mifková. ŽK: Pelikánová - Štěpánová.
Diváci: 80

Sestavy

FC Baník Ostrava

Zelenková - Mudráková, Molková, Krupníková, Korvasová (69. Kotalová), - Nowacka, Vojtková, Fojtíková, Waltrová - Štěpánová, Lachká (46. Kochanová).
7
Karel
Pojezný
11
Eldar
Šehić
12
Tomáš
Rigo
22
Filip
Kaloč
10
Matěj
Šín
19
David
Lischka
35
Jakub
Markovič
13
Samuel
Grygar
4
Robert
Mišković
17
Michal
Frydrych
37
Matej
Madleňák
28
Filip
Kubala
9
David
Buchta
5
Jiří
Boula
77
Gigli
Ndefe
32
Paixao da Silva
Ewerton
21
Jiří
Klíma
15
Patrick
Kpozo
30
Jiří
Letáček
1
Martin
Hrubý
29
Ladislav
Takács
20
Abdullahi
Tanko
99
Ladislav
Almási
70
David
Fadairo
26
Filip
Blažek
6
Daniel
Tetour
24
Jan
Juroška