so 2.9.2023
ZEN

Baňky selhaly v nastavení: Plzeň - Baník 1:0

Dvaadevadesát minut držely ženy Baníku v utkání na hřišti Viktorie Plzeň nerozhodný výsledek a tudíž i velmi cenný bod. Nakonec se však Baňky vracejí do Ostravy bez něj. Gól v nastaveném čase rozhodl o tom, že Plzeň nad Baníkem v utkání 3. kola 1. ligy žen zvítězila 1:0.

V bojovném utkání se ženám Baníku dlouho dařilo držet bezbrankový stav. Bod byl na dosah, kdyby se ženám Baníku lépe dařilo ve finální fázi a kdyby dokázaly některé zajímavé pozice lépe zakončit, mohly mít v utkání ještě větší ambice. Nicméně až do nastaveného času držely ženy Baníku v rukou cenný bod. Přišly o něj ve druhé minutě nastavení, kdy nevydařený odkop, a tím pádem i lacinou ztrátu míče potrestala přesnou střelou k tyči domácí Petra Tauberová.

Ohlasy k utkání

WITOLD ZAJAC: "V minulé sezoně k nám soupeři přistupovali jako k nováčkovi a příliš vážně nás nebrali. Ale po našich dobrých výkonech na konci minulé sezony se přístup soupeřů k nám změnil a my budeme muset pracovat ještě tvrději, abychom získávali body. Každá hráčka musí pracovat na vysoké úrovni. Pokud jsou však na hřišti hráčky, které odehrají zápas pod touto úrovní, bude pro nás těžké získat body. Dnes se to bohužel stalo a my se vracíme bez bodů. Věřím, že doma v zápase proti Brnu se vykoupíme a vyhrajeme."

Statistiky hráčů

statistiky hráčů nejsou k dispozici

Statistiky brankářů

statistiky brankářů nejsou k dispozici

Informace o utkání

2.
sobota
září
Plzeň VS Baník
1. liga žen

Statistiky

Poločas: 0:0
Branka: 90. Tauberová. Rozhodčí: Mifková. ŽK: Pelikánová - Štěpánová.
Diváci: 80

Sestavy

FC Baník Ostrava

Zelenková - Mudráková, Molková, Krupníková, Korvasová (69. Kotalová), - Nowacka, Vojtková, Fojtíková, Waltrová - Štěpánová, Lachká (46. Kochanová).
13
Samuel
Grygar
0
Paixao da Silva
Ewerton
24
Jan
Juroška
35
Jakub
Markovič
12
Tomáš
Rigo
4
Robert
Mišković
17
Michal
Frydrych
29
Ladislav
Takács
20
Abdullahi
Tanko
15
Patrick
Kpozo
10
Matěj
Šín
21
Jiří
Klíma
5
Jiří
Boula
77
Gigli
Ndefe
7
Karel
Pojezný
28
Filip
Kubala
11
Eldar
Šehić
30
Jiří
Letáček
9
David
Buchta
26
Filip
Blažek
19
David
Lischka