so 5.11.2022
ZEN

Baňky podlehly Dukle 0:4

Ženy Baníku důležitý prvoligový duel s pražskou Duklou nezvládly. Prohrály 0:4 a v tabulce klesly na poslední 8. místo.

Už tak velmi mladý a navíc vinou četných zranění juniorkami doplněný tým Baníku inkasoval poprvé už v 9. minutě, o čtyři minuty později přišel druhý gól a v 19. minutě to bylo po hlavičce hostující Dudové už 0:3. Dukla měla v prvním poločase více ze hry, mohla náskok zvýšit, několik nadějných situací Slezanek zhaslo na nepřesném zakončení.

Zlepšený výkon v úvodu druhé půle přinesl i zajímavou příležitost Baníku, kterou zlikvidovala gólmanka Kubíková. Pak ale přišly další nebezpečné situace na druhé straně a v 64. minutě i gól, který uzavřel účet zápasu.

WITOLD ZAJAC: Pro nás i pro Duklu to byl velmi důležitý zápas. Nedokázali jsme se s touto zátěží vyrovnat. Na hřišti byl na našich akcích vidět stres tíha důležitosti utkání, což se bohužel promítlo do kvality naší hry. Zkušenější Dukla na hřišti od začátku utkání ukázala, že si přišla pro 3 body. V dnešním zápase byla lepším týmem a zaslouženě vyhrála.

5.
listopadu
Baník VS Dukla
1. liga žen

Poločas: 0:3
Branky: 9. Skálová, 13. Kavalová, 19. Dudová, 64. Nováková. Rozhodčí: Čampišová. ŽK: Kotalová.