ne 20.11.2022
ZEN

Baňky nestačily na Slovácko

Ženy Baníku přezimují na poslední osmé příčce tabulky 1. ligy žen. Nezměnil na tom nic ani poslední podzimní duel, který nováček soutěže sehrál na půdě silného Slovácka. Domácí celek překvapení nepřipustil a vyhrál 5:0.

Domácí celek se dostal do vedení už ve 4. minutě, kdy se po rohu dostala ke střele z šestnáctky Kristýna Janků. V dalším průběhu první půle se ˇBaňky" dokázaly aktivnímu domácímu celku úspěšně bránit, i když měly i štěstí, když Bayerová trefila břevno a Bielikova po pár vteřinách tyč.

Ve druhém poločase už silný tým Slovácka dokázal svou převahu vyjádřit střelecky. Dvakrát se prosadila Polášková, čtvrt hodiny před koncem skórovala technickou střelou Střížová a podobně zakončovala i Morávková.

20.
listopadu
Slovácko VS Baník
1. liga žen

Branky: 57. a 68. Polášková, 4. Janků, 78. Střížová, 83. Bielikova. Rozhodčí: Čampišová.