so 4.5.2024
JUN

Juniorka posedmé v řadě vítězně

Krasojízda třetiligové rezervy trvá. Baník ve 26. kole MSFL v sobotu zvítězil v Hranicích 1:0 a před nedělními zápasy má v čele tabulky už jedenáctibodový náskok.

Anglický týden za plný počet bodů. Svěřenci Josefa Dvorníka po výhře nad Bohunicemi a ve Frýdku-Místku dokázali uspět i v Hranicích a dokázali se už výrazně vzdálit pronásledovatelům v tabulce. O jediný gól se zasloužil ve 27. minutě Elekana, jehož tečovaná střela skončila za zády Andrese, a pak už se skóre nezměnilo.

Baník vyhrál posedmé za sebou, pošesté navíc s čistým kontem a gól neinkasoval už 576 minut. V následujícím kole bude hostit příští neděli na Bazalech Blansko.

Ohlasy k utkání

Josef Dvorník: “Potvrdilo se, že to bude těžké utkání. Hranice mají sérii proher a bojují o každý bod. Bylo to vyrovnané utkání. My jsme byli produktivnější. Neměli jsme tentokrát tolik šancí, ale jednou tečovanou střelou jsme se dostali do vedení. Bylo to spíše bojovné utkání ve středu hřiště. I ve druhém poločase to bylo vyrovnané, někdy od 70. minuty bych ale v naší hře čekal daleko více přesnosti po zisku míče. Bylo tam hodně zisků, ale nebyli jsme přesní a odevzdali jsme míč zase soupeři. Pokud to je dlouho o gól, soupeř hru zjednoduší, což se i stalo, ale to jsme zvládli a uskákali jsme to dobře i tím, že jsme tam poslali Měkotu a Temela. Jsme strašně rádi, jak jsme ten těžký týden zvládli. Teď si kluci odpočinou, dostali nějaké volno navíc a budeme se chystat na Blansko.”

Statistiky hráčů

Statistiky brankářů

#HráčMinutyInkasovalŽKČK
0Mikuláš Kubný90000

Informace o utkání

4.
sobota
května
Hranice VS Baník B
MSFL

Statistiky

Poločas: 0:1
Branka: 27. Elekana. Rozhodčí: Tomanec – Budovič, Mayer. ŽK: Koláček, Ilič, Vavřík, Seidl - Málek, Kašpárek, Uchenna, Kilibarda.
Diváci: 684

Sestavy

SK Hranice

Andres - Vavřík, Kundrát, Ilič, Červenka (84. Kuchař) - Grygar, Cagaš (62. Vymětalík) - Koláček (73. Seidl), Jasenský, Kunovský (62. Opatřil) - Rolinc

Baník Ostrava B

Kubný - Sirotek, Uchenna, Říha, Sanneh - Málek (66. Kilibarda), Drozd (86. Měkota), Holaň (90. Fadairo), Elekana (46. Samuel) - Chvěja (66. Temel), Kašpárek.
30
Jiří
Letáček
11
Eldar
Šehić
24
Jan
Juroška
12
Tomáš
Rigo
26
Filip
Blažek
28
Filip
Kubala
5
Jiří
Boula
4
Robert
Mišković
15
Patrick
Kpozo
20
Abdullahi
Tanko
10
Matěj
Šín
0
Paixao da Silva
Ewerton
9
David
Buchta
17
Michal
Frydrych
7
Karel
Pojezný
19
David
Lischka
21
Jiří
Klíma
13
Samuel
Grygar
35
Jakub
Markovič
29
Ladislav
Takács
77
Gigli
Ndefe