čt 28.7.2022
A-tým

Souhrn letních změn v kádru

K jakým změnám došlo během letní přestávky v kádru A-týmu? Letní přestupové okno je však otevřené až do září a nemusí se tedy jednat o konečný stav.


ODEŠLI

Viktor Budinský, Ondřej Chvěja (oba hostování s opcí FK Pardubice), Ubong Ekpai (konec hostování Slavia Praha), Dominik Janošek, Šimon Falta (oba konec hostování Viktoria Plzeň), Arťom Koncevoj (konec hostování Ruch Brest), Roman Potočný, Tomáš Zajíc (oba přestup Dynamo České Budějovice), Denis Granečný (přestup Zbrojovka Brno), Adam Jánoš (konec smlouvy, přestup Bohemians Praha 1905), Ondřej Šašinka (pokračování hostování 1. FC Slovácko), Rudolf Reiter (pokračování hostování v FC Trinity Zlín), Jaroslav Harušťák (v jednání MFK Chrudim), Lukáš Cienciala (v jednání MFK Karviná)


PŘIŠLI

Michal Frydrych (přestup Wisla Krakow), Eldar Šehič (hostování s opcí MFK Karviná), Karel Pojezný (návrat z hostování v FK Pardubice), Jiří Letáček (hostování s opcí FK Pardubice), Muhamed Tijani (návrat z hostování v FC Silon Táborsko), Muhammed Sanneh (návrat z hostování v FK Pohronie), Jan Kubala (přestup Udinese Calcio), Martin Hrubý (z dorostu), Ladislav Takács (přestup SK Slavia Praha)

9
David
Buchta
20
Abdullahi
Tanko
15
Patrick
Kpozo
0
Paixao da Silva
Ewerton
13
Samuel
Grygar
4
Robert
Mišković
26
Filip
Blažek
11
Eldar
Šehić
17
Michal
Frydrych
7
Karel
Pojezný
21
Jiří
Klíma
30
Jiří
Letáček
10
Matěj
Šín
5
Jiří
Boula
35
Jakub
Markovič
28
Filip
Kubala
29
Ladislav
Takács
19
David
Lischka
24
Jan
Juroška
12
Tomáš
Rigo
77
Gigli
Ndefe