čt 28.7.2022
A-tým

Souhrn letních změn v kádru

K jakým změnám došlo během letní přestávky v kádru A-týmu? Letní přestupové okno je však otevřené až do září a nemusí se tedy jednat o konečný stav.


ODEŠLI

Viktor Budinský, Ondřej Chvěja (oba hostování s opcí FK Pardubice), Ubong Ekpai (konec hostování Slavia Praha), Dominik Janošek, Šimon Falta (oba konec hostování Viktoria Plzeň), Arťom Koncevoj (konec hostování Ruch Brest), Roman Potočný, Tomáš Zajíc (oba přestup Dynamo České Budějovice), Denis Granečný (přestup Zbrojovka Brno), Adam Jánoš (konec smlouvy, přestup Bohemians Praha 1905), Ondřej Šašinka (pokračování hostování 1. FC Slovácko), Rudolf Reiter (pokračování hostování v FC Trinity Zlín), Jaroslav Harušťák (v jednání MFK Chrudim), Lukáš Cienciala (v jednání MFK Karviná)


PŘIŠLI

Michal Frydrych (přestup Wisla Krakow), Eldar Šehič (hostování s opcí MFK Karviná), Karel Pojezný (návrat z hostování v FK Pardubice), Jiří Letáček (hostování s opcí FK Pardubice), Muhamed Tijani (návrat z hostování v FC Silon Táborsko), Muhammed Sanneh (návrat z hostování v FK Pohronie), Jan Kubala (přestup Udinese Calcio), Martin Hrubý (z dorostu), Ladislav Takács (přestup SK Slavia Praha)

10
Matěj
Šín
19
David
Lischka
17
Michal
Frydrych
35
Jakub
Markovič
28
Filip
Kubala
9
David
Buchta
7
Karel
Pojezný
95
Daniel
Holzer
21
Jiří
Klíma
15
Patrick
Kpozo
11
Eldar
Šehić
32
Paixao da Silva
Ewerton
20
Abdullahi
Tanko
12
Tomáš
Rigo
24
Jan
Juroška
5
Jiří
Boula
13
Samuel
Grygar