FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Permanentky na novou sezonu stále v prodeji

07.08.2020 | Redakce

Permanentky na novou sezonu jsou stále v prodeji. Permanentka platná na všechna utkání sezony 2020/21, která se odehrají za přítomnosti diváků bez omezení, bude k zakoupení v obou Fanshopech FCB a v síti Ticketlive.cz. Ceny permanentek jsou podobné nebo nižší, než na jaké jsou fanoušci z poslední sezony zvyklí. Baník se navíc rozhodl zvýhodnit i ty stávající permanentkáře, kteří permanentní vstupenku pro sezonu 2020/21 neobnoví, jako kompenzaci za ujmu v minulé sezoně.

Cena permanentní vstupenky pro sezonu 2020/21 je stanovena na 2500 Kč pro sektor A, 2300 Kč pro sektor B a 2100 Kč pro sektor D (do sektoru C se permanentky prodávat nebudou).  Permanentkáři z minulé sezony zaplatí pouze 1922 Kč bez ohledu na vybraný sektor. Zlevněná permanentka (ZTP, dětská atd.) bude stát jednotně 500 Kč (k uplatnění slevy nutno předložit patřičný doklad). Permanentka je platná pro všechna domácí utkání sezony 2020/21, která se budou hrát v neomezeném režimu. V případě omezeného režimu, budou držitelé nových permanentek upřednostněni a zvýhodněni. Způsob zvýhodnění bude klub upřesňovat vždy aktuálně dle podoby případných omezovacích opatření.

Stávající permanentkáři si mohou novou permanentku zakoupit na své místo, které jim klub rezervuje do prvního domácího mistrovského utkání nové sezony. I po tomto termínu však bude prodej pokračovat! Pokud si držitel permanentky z minulé sezony nepořídí novou, i tak bude zvýhodněn. Na každé domácí utkání  hrané v neomezeném režimu si bude moci zakoupit vstupenku na své místo z uplynulé sezony 2019/20, které mu klub bude rezervovat vždy 1. až 3. den od zahájení prodeje. Vstupenky v tyto dny navíc zakoupí s významnou slevou.

Jako další kompenzaci nabízí Baník všem svým permanentkářům z minulé sezony dvě vstupenky zcela zdarma na utkání v nadcházející sezoně dle vlastního výběru. Pro všechny slevy bude nutné použít kód z permanentní vstupenky ze sezony 2019/20, který naleznete na kartě pod čárovým kódem. Pokud se ke kódu z jakéhokoliv důvodu fanoušek nedostane, je možné o něj zažádat na info@ticketlive.cz (nutné uvést jméno, příjmení, e-mail uvedený při koupi permanentní vstupenky).

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA