st 28.6.2017
A-tým

Baníku se upsal srbský záložník Stefan Panić

Těsně před odjezdem na soustředění do Kroměříže do týmu kouče Radima Kučery přibylo nové jméno. Baník dnes uzavřel příchod srbského defenzivního záložníka Stefana Paniće z klubu FK Metalac Gornji Milanovac. Čtyřiadvacetiletý vytáhlý fotbalista letos v lednu debutoval v srbském národním týmu v přípravném utkání ve Spojených státech (0:0).

Bez pěti centimetrů dvoumetrový chasník se v posledních dvou sezonách vyprofiloval v jednu z opor Metalacu a jeho příchod zvedá konkurenci uprostřed zálohy. Po zdravotní prohlídce podepsal na Bazalech smlouvu na dva roky.

„Je to hráč, který má před sebou ve čtyřiadvaceti slibnou perspektivu a potenciál. V posledních dvou sezonách prodělal velký výkonnostní progres a díky tomu se dostal i do srbské reprezentace. Věříme, že vnese další kvalitu a zvýšení konkurence do naší středové řady,“ řekl sportovní ředitel FC Baník Ostrava Dušan Vrťo.

Odchovanec OFK Mladenovac si připsal v srbské nejvyšší soutěži 63 startů a vstřelil 5 branek. Ve svém jubilejním stém utkání v dresu Metalacu loni v listopadu skóroval do sítě Crvene Zvezdy Bělehrad. S týmem hned odcestoval na soustředění do Kroměříže.

Zápasy

26.
sobota
června
10:00
Kroměříž VS Ostrava
Přátelská utkání
3.
sobota
července
10:00
Ostrava VS Třinec
Přátelská utkání

Další články

0
Tomáš
Zajíc
0
Gigli
Ndefe
0
Jan
Juroška
0
Radovan
Murin
0
Viktor
Budinský
0
Jakub
Drozd
0
Filip
Kaloč
0
Jiří
Fleišman
0
Jakub
Pokorný
0
Daniel
Holzer
0
Adam
Jánoš
0
Muhammed
Sanneh
0
Dyjan Carlos
De Azevedo
0
Jan
Laštůvka
0
Ondřej
Kukučka
0
Nemanja
Kuzmanović
0
Ondřej
Šašinka
0
Jaroslav
Svozil
0
David
Buchta
0
Patrizio
Stronati
0
Daniel
Tetour