út 8.12.2015
Aktuální zprávy

Baníkovci navštívili děti v ostravských nemocnicích a dětském domově

Milým zpestřením závěru podzimní sezóny bývá každoročně v období Mikuláše návštěva hráčů Baníku v organizacích, které se starají o naše nejmenší. Tradiční akce zvaná „Mikulášská fotbalová jízda“ se uskutečnila také letos, a to v pondělí 7. prosince, kdy mělo naše mužstvo již za sebou poslední ligový duel roku proti Spartě. Mezi děti přišli kapitán Jiří Pavlenka a jeho spoluhráči Daniel Holzer a Davor Kukec.

V doprovodu Mikuláše, čerta a anděla baníkovci nejprve zavítali na dětská oddělení ostravských nemocnic, a to Fakultní nemocnice v Ostravě – Porubě a Městské nemocnice na Fifejdách. Třetím zastavením byl Dětský domov Bukovanského, který se nachází v blízkosti stadionu Bazaly. Jsme rádi, že jsme mohli děti potěšit návštěvou našich hráčů a sdílet s nimi radost ze společného setkání, z drobných dárků či podpisů.

Více o průběhu akce prozradí fotogalerie, kterou si můžete prohlédnout níže.

Fotogalerie

0
Filip
Šancl
0
Jakub
Pira
0
Matúš
Rusnák
0
David
Planka
0
Matěj
Chaluš
0
Jiří
Boula
0
Martin
Hrubý
0
Michal
Kohút
0
Filip
Kubala
0
Viktor
Budinský
0
Michal
Frydrych
0
Karel
Pojezný
0
David
Látal
0
Abdallah
Gning
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Pablo
Ortiz
0
Samuel
Grygar
0
Marek
Havran
0
Martin
Jedlička
0
Dennis
Owusu
0
David
Buchta
0
Daniel
Holzer
0
Artur
Musák
0
Václav
Jurečka