pá 20.11.2020
Aktuální zprávy

Baník pomáhá lokálním restauracím

Těžké časy související s celosvětově rozšířenou nemocí covid-19 dolehly i na Baník. Jak veřejnost velmi dobře ví, vše vyvrcholilo nařízením o karanténě, které sportovní život v klubu na nějaký čas úplně zmrazilo. I v této těžké době je však Baník odhodlán myslet na jiné a pomoci. Nyní chce prostřednictvím svého eSportového týmu podpořit místní restaurace, které nyní prožívají velmi těžké období.

Na veřejnost už se rozlétla zpráva o tom, že Baník založil svůj eSportový tým. V pátek 20. listopadu se dokonce oficiálně rozběhl kvalifikační turnaj o to, kdo bude Baník v tomto odvětví v budoucnu reprezentovat. Turnaj poběží až do 13. prosince.

Po celou tuto dobu, tedy od 20.listopadu do 13.prosince bude moci veřejnost využít desetiprocentní slevu ve vybraných restauracích, jejichž seznam uvádíme níže. Postačí jediné. Využít při nákupu heslo „eSportFCB“. Prostudujte si seznám restaurací, jichž se tato záležitost týká, a také návod, jak při nákupu postupovat.

Věříme, že desetiprocentní sleva uspokojí zákazníky a spolupráce s Baníkem pomůže místním restauracím.


Přehled restaurací, u kterých je možno uplatnit slevu:

Mr. Sushito (Janáčkova 1341/3, Moravská Ostrava a Přívoz)

První nápad o založení Mr. Sushito padl při cestách po Evropě dvou bratrů, kteří narazili na pokrm Sushi Burrito. Po prvním kousnutí tomuto pokrmu naprosto propadli a byli si jistí, že tohle musí i do naši republiky! A takhle vznikl první podnik v České republice, který připravuje Sushi Burrito.

U tohoto pokrmu jsme ale nezůstali. Náš sortiment postupně rozšiřujeme, abychom uspokojili všechny milovníky zdravých, chutných a čerstvých jídel.

Nabídku pokrmů najdete na https://mrsushito.cz/. U telefonické objednávky na čísle 720 177 198 stačí zmínit slevový kód eSportFCB k získání 10 % slevy.


Vaše Prasátko (Stodolní 1293/3, Moravská Ostrava a Přívoz)

Jedná se o česko-slovenské mini bistro na Stodolní 3 zaměřené na trhané vepřové maso.

Slevový kód můžete využít u objednávky na místě, stačí sdělit obsluze, že chcete využít slevový kód eSportFCB a zaplatíte o 10 % méně. Slevu nelze uplatnit na rozvozové služby.


Malý Balkán (Masarykovo nám. 27, Moravská Ostrava a Přívoz)

Ochutnejte tradiční balkánské pokrmy, čerstvé maso z grilu nebo pizzu z kamenné pece.

Pokrmy Vám rádi dovezeme do lokalit Moravská Ostrava a Přívoz, Mariánské hory, Slezská Ostrava, Hrabůvka a Dubina, a to každý den od 10:00 - 20:00 Objednávat můžete na tel. č. 776 142 557. Při telefonické objednávce postačí zmínit slevový kód eSportFCB a získáte 10% slevu na celou objednávku.


GUEST RESTAURANT FRANÇAIS (Smetanovo náměstí 10, Moravská Ostrava a Přívoz)

Francouzská restaurace, známá svým britským šéfkuchařem Simonem Guestem, který zde připravuje vybrané francouzské speciality od tradičních receptur po moderní současné trendy. Více informací o restauraci najdete na webových stránkách: http://www.guest-restaurant.com/

Slevový kód můžete využít u telefonické objednávky na čísle 604 456 654, popř. u objednávek přes web či Facebook. Nezapomeňte vždy zmínit slevový kód eSportFCB.


Restaurace 49 (Československé armády 208/49, Ostrava-Michálkovice)

Italsko - francouzská fúze. Restaurace s otevřenou kuchyní. Kuchař připravuje a vaří pochutiny vedle hostů. Vše čerstvé a pečlivě připraveno. Vyrábíme si vlastní produkty. Těstoviny jsou denně čestvé vyrobené. Těšíme se na Vás. Love 49

Sleva 10% je aplikovatelná na všechno jídlo a la carte. Nevztahuje se na obědové menu, dezerty a rozvozový poplatek 49kč. Slevu je možno uplatnit u telefonické objednávky na čísle 725 812 238. Stačí v hovoru zmínit, že chcete využít slevový kód eSportFCB.


Black Kale FOOD (Ostrava, Smetanovo nám. 10)

Jsme Black Kale FOOD, připravujeme ta nejlepší bezmasá jídla a vegan dezerty v Ostravě. Přijď nebo si objednej burger, bezlepkové lívance či palačinky, na výběr máme i spoustu dezertů nebo lahodných nápojů přímo na místě, kde tě obslouží sympatická obsluha. A když přijdeš na náš eshop www.blackkale.cz, najdeš tam například raw / vegan cukroví, mikulášskou nadílku nebo čerstvě lisované šťávy. Vše s 10% slevou, stačí zadat do poznámky při objednávce eSportFCB. Při návštěvě naší restaurace, telefonické nebo emailové objednávce platí stejné podmínky.

Restaurace Imrvére (Frýdlant n. Ostravicí, Smetanova 87)

Jsme jako malý bazárek. Svět plný vůní, chutí a zajímavých věcí, které na Vás dýchnou útulnou minulostí. Každý den pro Vás připravujeme poctivá česká, ale i světová jídla, která Vaše chuťové pohárky uspokojí. Vaříme pro Vás s největší péčí a vždy z čerstvých surovin od léty prověřených dodavatelů. Nabízíme rozvoz pokrmů až na Váš stůl.

Slevu můžete uplatnit na webu www.imrvere.com/rozvoz. Stačí v košíku do pole slevového kódu vložit eSportFCB. Sleva se nevztahuje na zakoupení voucherů, vstupenek či speciálního menu.

V případě jakýchkoliv komplikací můžete restauraci Imrvére telefonicky kontaktovat na čísle +420 737 529 979.


16
Jan
Laštůvka
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
11
Nemanja
Kuzmanović
9
David
Buchta
22
Filip
Kaloč
23
Jaroslav
Svozil
30
Viktor
Budinský
77
Gigli
Ndefe
15
Patrizio
Stronati
13
Ondřej
Kukučka
17
Muhammed
Sanneh
21
Daniel
Holzer
8
Jakub
Drozd
24
Jan
Juroška
20
Jakub
Pokorný
18
Tomáš
Zajíc
25
Jiří
Fleišman
6
Daniel
Tetour
1
Radovan
Murin
7
Martin
Fillo
5
Adam
Jánoš
31
Ondřej
Šašinka