ne 22.9.2019
A-tým

Martin Fillo: Hraje se na góly

Šancí nemálo, gól žádný. Baník bohužel neprolomil prokletí mladoboleslavského stadionu, domácím podlehl 0:2. „Hraje se na góly. My jsme naše šance bohužel neproměnili,“ řekl Martin Fillo.

O utkání

Byl to ofenzivní fotbal. Boleslav i my měli spoustu situací, ze kterých se dalo skórovat. My jsme ten gól nedali, oni skórovali dvakrát na začátcích obou poločasů po našich chybách a jedeme domů bez bodů.

O druhém gólu

Tam to byla moje chyba. Chtěl jsem tu situaci hrát a řešit fotbalově. Raději jsem to měl kopnout do pryč, prostě to beru na sebe. Mrzí mě to.

O produktivitě

Myslím, že jsme měli poměrně dost situací, ze kterých se dalo skórovat. Hlavně ve druhém poločase tam byly, troufám si říct, super vyložené šance. Navíc neuznaný gól po asi dost hraničním ofsajdu, ale to nemohu ze své pozice posoudit. Od toho tam jsou rozhodčí. Hraje se na góly, my žádný nedali, je podržel gólman.