FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Áčko v pondělí zahajuje přípravu

14.06.2019 | Redakce

Už v pondělí zahajuje první tým Baníku přípravu na novou sezonu. Úvodní týden letního bloku sestává z dvoufázových tréninků na hřišti v Radvanicích a vyvrcholí přátelským sobotním utkáním na půdě Slovanu Bratislava.

Hráči se po patnácti dnech volna v pondělí znovu budou hlásit na srazu v Ostravě. Jejich přechodným „domovem“ se na šest dnů stanou Radvanice, kde absolvují kompletní první týden.

Jak bude vypadat kádr?

Do společné přípravy vedle obou nových nových posil Tomáše Smoly a Milana Lalkoviče nastoupí i hráči, kteří se vracejí z hostování: Josef Celba a Filip Kaloč (Vítkovice), Petr Breda (Jihlava), Jakub Pokorný (Hradec Králové), Matěj Helešic (České Budějovice). Po ročním hostování v Paris FC se k týmu vrací také Dyjan Carlos de Azevedo, který má v Baníku nadále platnou smlouvu a o jeho budoucnosti se vedou jednání.

Pozdější nástup do přípravy mají povolený Milan Baroš a Dame Diop, totéž platí pro Oleksandra Azackého, který má hostování v gruzinském Torpedu Kutaisi až do 15. června a k Baníku by se měl pravděpodobně připojit před odjezdem do Rakouska.

Baníkovce po úvodním týdnu v domácích podmínkách čeká odjezd na desetidenní soustředění do rakouského Wenigzellu, kde změří síly s MOL Vidi, NK Osijek a Austrií Vídeň. Po návratu domů už začne nová ligová sezona.

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA