po 12.11.2018

Juniorka v odvetě na Jihlavu nestačila

Jihlavě v juniorské lize vyšel reparát za týden starý debakl 1:5, který ji uštědřil Baník. V prvním kole nadstavbové části moravské skupiny dnes baníkovci na radvanické trávě Vysočině podlehli 1:3, když hosté o výsledku rozhodli dvěma góly v závěrečné desetiminutovce.

Juniorka měla s Jihlavou po týdnu v odvetě těžké pořízení. Ještě když si vstup do utkání zkomplikovala neproměněnou penaltou, kterou hostující gólman v 10. minutě vyrazil Chvějovi. Pak na druhé straně pomohla po ráně ze střední vzdálenosti Murinovi tyčka, ale v 32. minutě se Vysočina dostala zblízka do vedení zásluhou Čápa.

Jihlava si ale vedení dlouho neužila a v 38. minutě překvapil Kaloč na bližší tyči gólmana Vízka střelou z ostrého úhlu.

Zatímco před týdnem baníkovci hned v úvodu druhé půle soupeře zlomili, tentokrát bylo vše jinak. Vyrovnaný duel na svou stranu v závěrečné desetiminutovce strhla Jihlava, která po gólech Smejkala a Turyny stanovila výsledek na 1:3.

DANIEL TCHUŘ: "Dnes mi na hráčích scházela snaha být úspěšný ve hře. Pro vítězství musíte udělat mnohem více, než tomu bylo dneska z naší strany."