čt 2.11.2023
Aktuální zprávy

Vybráno! Lukáš Fedák obdrží peníze na nový vozík

Dobrá věc se podařila! Baníkovci spojili síly a doslova během pár hodin vybrali finanční prostředky, které pomohou v životě zdravotně postiženému fanouškovi Lukáši Fedákovi.

Druhá charitativní akce podzimu, jíž vyhlásil Nadační fond Baník, vynesla třicet tisíc korun. Přibližně 25 tisíc korun vybrali fanoušci na sobotním ligovém utkání s Jabloncem a dalších 5 tisíc korun přidal Nadační fond Baník. Z celkové sumy bude hrazen nový invalidní vozík pro zdravotně postiženého Lukáše Fedáka, velkého fandu Baníku.

„Jménem nadačního fondu bych velice rád poděkoval všem, kdo se na pomoci pro Lukáše podíleli jakoukoliv částkou. Těší nás, že lidé kolem Baníku nejsou lhostejní ke svému okolí, a když je potřeba, dokážou pomoct. Obnos předáme Lukášově rodině přímo na stadionu během utkání se Spartou. Máme radost, že to co děláme, dává smysl, a je to současně motivace i pro to, abychom v tom pokračovali,“ uvedl předseda správní rady René Bolf.

22
Vít
Škrkoň
83
Roan
Nogha
14
Samuel
Grygar
16
Maksym
Dyachuk
23
Martin
Jedlička
25
Dennis
Owusu
7
Dantaye
Gilbert
15
Václav
Jurečka
12
Abdallah
Gning
42
Jiří
Míček
81
Matúš
Kmeť
19
Filip
Šancl
18
David
Planka
24
Martin
Hrubý
21
Michal
Kohút
8
Aboubacar
Traore
34
Abdullahi Ibrahim
Bewene
1
Viktor
Budinský
2
Marek
Havran
6
Karel
Pojezný
28
Filip
Kubala
11
David
Látal
37
Matěj
Chaluš
5
Jiří
Boula
95
Daniel
Holzer
9
David
Buchta
44
Yevhenii
Skyba
55
Artur
Musák
99
Vlasiy
Sinyavskiy
17
Michal
Frydrych