ne 3.9.2023

Béčko hrálo se Zlínem nerozhodně

Béčko Baník drží v MSFL neporazitelnost. V nedělním utkání na Bazalech proti Zlínu šest minut prohrávalo, ale Jakub Drozd z penalty srovnal na konečných 1:1.

Další souboj prvoligových rezerv přinesl vyrovnaný fotbal. Hosté byli v první polovině nebezpečnější a v 9. minutě zachránilo domácí po Čížově hlavičce břevno.

V 54. minutě už ale Zlínu vyšla pohledná kombinace, Bobčík si v šestnáctce zpracoval míč a překonal Hrubého.

Alespoň bod pro Baník zajistil Drozd, který proměnil pokutový kop.

Josef Dvorník: “I když hráči zápas odpracovali, soupeř nás předčil v agresivitě a bojovnosti. Z toho plynuly nebezpečné situace, které si vytvořil. Pokud jsme byli přesní v kombinaci a hráli jsme s míčem přímo nahoru a ne doširoka, tak jsme byli také nebezpeční. Škoda že nás ale dneska zakončení zklamalo. Bod je dnes asi maximem.”

0Martin Hrubý90100

3.
září
Baník B VS Zlín B
MSFL

Poločas: 0:0
Branky: 61. Drozd z pen. – 54. Bobčík. Rozhodčí: Dedek – Proske, Jurajda. ŽK: Holaň - Bachůrek.