so 13.11.2021

Béčko hladce přehrálo Otrokovice

Juniorka v závěrečném podzimním utkání zaznamenala hladkou výhru v Otrokovicích. Po vítězství 4:1 přezimuje na třetím místě MSFL s osmibodovou ztrátou na první Kroměříž.

Na půdě posledního týmu soupeře Baník další překvapení nedopustil. O pohodu na hřišti se postaral rychlou vedoucí brankou Smékal, který hned z první akce už po necelé minutě rozvlnil síť za gólmanem Konečným.

Baník si v poli udržoval trvalou převahu, kterou vyjádřil druhou trefou Zálešák minutu před přestávkou.

Brzy po obrátce hosté zápas rozhodli definitivně dalšími dvěma góly, když se během devíti minut prosadili Pokorný s Budínským. Domácí deset minut před koncem dokázali alespoň snížit na konečných 1:4.

Tomáš Hejdušek: "Do zápasu jsme vstoupili aktivně a hned z prvního útoku se nám podařilo po hezké akci skórovat. Ke konci poločasu jsme přidali druhý gól a dá se říct, že jsme měli celý zápas pod kontrolou.”

0Lumír Číž90100

13.
listopadu
Zlínsko VS Baník B

Poločas: 0:2
Branky: 80. Zapalač - 1. Smékal, 44. Zálešák, 48. Pokorný, 57. Budínský. Rozhodčí: Rosický – Marek, Grečmal. ŽK: Kiška, Pančochář.