so 13.11.2021
JUN

Béčko hladce přehrálo Otrokovice

Juniorka v závěrečném podzimním utkání zaznamenala hladkou výhru v Otrokovicích. Po vítězství 4:1 přezimuje na třetím místě MSFL s osmibodovou ztrátou na první Kroměříž.

Na půdě posledního týmu soupeře Baník další překvapení nedopustil. O pohodu na hřišti se postaral rychlou vedoucí brankou Smékal, který hned z první akce už po necelé minutě rozvlnil síť za gólmanem Konečným.

Baník si v poli udržoval trvalou převahu, kterou vyjádřil druhou trefou Zálešák minutu před přestávkou.

Brzy po obrátce hosté zápas rozhodli definitivně dalšími dvěma góly, když se během devíti minut prosadili Pokorný s Budínským. Domácí deset minut před koncem dokázali alespoň snížit na konečných 1:4.

Ohlasy k utkání

Tomáš Hejdušek: "Do zápasu jsme vstoupili aktivně a hned z prvního útoku se nám podařilo po hezké akci skórovat. Ke konci poločasu jsme přidali druhý gól a dá se říct, že jsme měli celý zápas pod kontrolou.”

Statistiky hráčů

Statistiky brankářů

#HráčMinutyInkasovalŽKČK
0Lumír Číž90100

Informace o utkání

13.
sobota
listopadu
Otrokovice VS Baník B
MSFL

Statistiky

Poločas: 0:2
Branky: 80. Zapalač - 1. Smékal, 44. Zálešák, 48. Pokorný, 57. Budínský. Rozhodčí: Rosický – Marek, Grečmal. ŽK: Kiška, Pančochář.
Diváci: 212

Sestavy

Otrokovice

Konečný – Zapalač, Vychodil (58. Mlýnek), Pančochář, Jasenský, Bahounek (58. Fiala), Kička, Suchý, Vašulka (46. Přikryl), Oulehla, Zedníček.

Baník B

Číž - Zálešák (60. Kostka), Pokorný, Harušťák, Sanneh (67. Zouhar) - Sor, Jánoš (76. Říha), Budínský, Boháč (67. Holaň), Granečný - Smékal (60. Fulnek)
0
David
Buchta
0
Ladislav
Takács
0
Filip
Kaloč
0
Ladislav
Almási
0
Lukáš
Budínský
0
Jakub
Pokorný
0
Gigli
Ndefe
0
Jiří
Boula
0
Muhammed
Sanneh
0
David
Lischka
0
Jaroslav
Svozil
0
Nemanja
Kuzmanović
0
Jiří
Fleišman
0
Daniel
Tetour
0
Petr
Jaroň
0
Jiří
Klíma
0
Martin
Chlumecký
0
Jan
Laštůvka
0
Jan
Juroška