so 23.10.2021
JUN

Béčko zvítězilo v Rosicích 1:0

Dvanáctý gól Petra Jaroně v sezoně rovná se tři body. Juniorka Baníku je získala v důležitém souboji na půdě svého tabulkového souseda, čtvrtých Rosic, a zůstává tak v těsném kontaktu s vedoucím béčkem Olomouce.

Odložený zápas v Karviné a volný víkend áčka byl opět příležitostí poslat některé méně vytížené členy ligového kádru na výpomoc rezervě, v jejíž sestavě se tak představili například Yira Sor, Dyjan Carlos de Azevedo, Muhammed Sanneh či Ondřej Chvěja.

Hrdinou okamžiku se však stal už po necelé čtvrthodině Jaroň, který svou aktivitu zužitkoval ve 13. minutě v první gól. Byl to už jeho dvanáctý gól v sezoně, a střelecky se prosadil v jedenáctém ze třinácti soutěžních zápasů, do kterých v MSFL v aktuálním ročníku zasáhl.

Baník se rychle uklidnil vedoucí brankou, kombinační převahu v poli ovšem brankově více už vyjádřit nedokázal. Utkání s bojovným soupeřem bylo otevřené do konce, ostravská obrana dirigovaná spolehlivým Murinem ale těsný náskok udržela a baníkovci napravili domácí klopýtnutí se Znojmem v minulém kole.

Ohlasy k utkání

Tomáš Hejdušek: "Zápas dvou týmů z čela tabulky byl určitě pro nezaujatého diváka zajímavý. Šance na obou stranách, my jsme se prosazovali kombinačně, měli jsme silnou přechodovou fázi. Rosice spoléhaly na standardní situace. My jsme si šancí vytvořili více, zápas odbojovali a přidali herní kvalitu, byli jsme o gól lepší a po zásluze bereme všechny body."

Statistiky hráčů

Statistiky brankářů

#HráčMinutyInkasovalŽKČK
0Radovan Murin90000

Informace o utkání

23.
sobota
října
Rosice VS Baník B
MSFL

Statistiky

Poločas: 0:1
Branka: 13. Jaroň. Rozhodčí: Marek – Pospíšil, Rygl. ŽK: Buchta - Zouhar, Říha.
Diváci: 290

Sestavy

Rosice

Zádrapa – Vítámvás (18. Fila), Zezula, Drbal, Buchta – Novák, Černý, Selinger, Přerovský, Koláčný (72. Dobrovodský) – Pazourek

Baník B

Murin - Zálešák, Stoklásek, Harušťák, Zouhar - Jaroň, Chvěja (86. Říha), Sanneh, de Azevedo (88. Holaň), Sor (74. Martiník) - Smékal
0
David
Buchta
0
Jaroslav
Svozil
0
Jiří
Fleišman
0
Daniel
Tetour
0
Ladislav
Takács
0
Jiří
Klíma
0
Filip
Kaloč
0
Jan
Laštůvka
0
Jan
Juroška
0
David
Lischka
0
Lukáš
Budínský
0
Martin
Chlumecký
0
Muhammed
Sanneh
0
Jiří
Boula
0
Nemanja
Kuzmanović
0
Jakub
Pokorný
0
Gigli
Ndefe
0
Ladislav
Almási
0
Petr
Jaroň