ne 4.11.2018

Juniorka Baníku znovu nadělovala

Juniorka Baníku pokračuje ve spanilé jízdě. Svěřenci Daniela Tchuře završili základní část dalším přídělem, když v Radvanicích rozstříleli Jihlavu 5:1. Hattrickem se blýskl Ondřej Chvěja, po gólu zaznamenali David Buchta a Aleš Mooc.

Baníkovci v posledních třech kolech svým soupeřům nasázeli celkem 17 gólů! Po Třinci i Brnu odehráli i dnešní utkání s velkou chutí a ve 23. minutě po dvou trefách Chvěji vedli 2:0. Hosté sice ve 36. minutě snížili zásluhou Žua, ale to byl labutí píseň Vysočiny.

Druhá půle se hrála podle domácích not a tři rychlé góly zápas vyřešily. V 52. minutě skóroval Mooc, tři minuty po něm zkompletoval hattrick Chvěja a v 66. minutě uzavřel skóre Buchta.

DANIEL TCHUŘ: “Zápas dvou poločasů. V první půli náš výkon nebyl dobrý. Slabý pohyb, bez soubojů, bez mezihry, nechali jsme soupeře hrát. Pozitivní byla naše efektivita - ze dvou šancí jsme dali dva góly. Po změně stran to z naší strany bylo diametrálně odlišné. Najednou nás bylo plné hřiště. Začali jsme kombinovat, vytvářet si šance, které jsme proměnili, a soupeře nepustili téměř k ničemu.”