pá 26.1.2024
A-tým

Zeptejte se Jiřího Letáčka a Davida Buchty

Baník chystá další díl cyklu "Zeptej se mě". Tentokrát se dvěma respondenty, které si v anketě vybrali sami fanoušci! Na jejich otázky budou tentokrát odpovídat JIŘÍ LETÁČEK a DAVID BUCHTA! Otázky na jednoho, druhého, nebo na oba hráče současně mohou fanoušci posílat do nedělního večera, klub nový díl "Zeptej se mě" připraví ještě v průběhu herního soustředění v Turecku!

Kdo by měl být hostem příštího dílu cyklu "Zeptej se mě"? Tuto otázku položil Baník svým fanouškům na svých sociálních sítích a dal jim zároveň na výběr z několika možností. Nejvíce hlasů získal Jiří Letáček, těsně za ním se umístil David Buchta. Oba baníkovci ale vyhráli s velkým odstupem před ostatními, a tak se klub rozhodl natočit tentokrát speciální díl se dvěma hosty najednou.

Ptejte se Jiřího Letáčka, nebo Davida Buchty, nebo obou hráčů současně na cokoliv, co vás zajímá. Své otázky posílejte do zpráv (nikoliv komentářů) na oficiální facebookový či instagramový profil Baníku, a to do nedělního večera, konkrétně do 18.00 hodin českého času.

7
Karel
Pojezný
12
Tomáš
Rigo
24
Jan
Juroška
9
David
Buchta
5
Jiří
Boula
11
Eldar
Šehić
10
Matěj
Šín
20
Abdullahi
Tanko
28
Filip
Kubala
26
Filip
Blažek
35
Jakub
Markovič
77
Gigli
Ndefe
29
Ladislav
Takács
0
Paixao da Silva
Ewerton
21
Jiří
Klíma
30
Jiří
Letáček
15
Patrick
Kpozo
17
Michal
Frydrych
19
David
Lischka
13
Samuel
Grygar
4
Robert
Mišković