pá 20.1.2023
Aktuální zprávy

Ženy v sobotu otestují výkonnost proti Olomouci

K prvnímu domácímu přípravnému utkání v tomto roce nastoupí v sobotu fotbalistky Baníku. V rámci zimní ligy si na umělé trávě na Bazalech zahrají proti olomoucké Sigmě, utkání začne v 16.30. Domácím divákům se tak po svém návratu z Polska poprvé představí Kateřina Vojtková.

Nejen Kateřina Vojtková, ale také Klára Waltrová a poprvé i Denisa Břenková, to jsou tři nové hráčky, které se v sestavě trenéra Witolda Zajace v utkání s Olomoucí určitě objeví. První dvě jmenované nastoupily už do prvního přípravného duelu, které Baňky v Brně prohrály 0:3. Naopak čtvrtá z posil, Kristýna Příkaská z prvoligového Slovácka bude ještě kvůli školním povinnostem Slezankám chybět.

První zápas jarní části první ligy žen sehrají „Baňky“ 11. března s Libercem.

Zápasy

1.
středa
července
11:00
Baník VS Kroměříž
Příprava
4.
sobota
července
17:00
Gliwice VS Baník
Příprava

Další články

0
Jakub
Pira
0
Samuel
Grygar
0
Karel
Pojezný
0
Artur
Musák
0
Pablo
Ortiz
0
Marek
Havran
0
David
Planka
0
Michal
Kohút
0
Martin
Hrubý
0
Dennis
Owusu
0
Jiří
Boula
0
Filip
Šancl
0
Martin
Jedlička
0
Matěj
Chaluš
0
Daniel
Holzer
0
David
Buchta
0
Filip
Kubala
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Matúš
Rusnák
0
Michal
Frydrych
0
Viktor
Budinský
0
David
Látal
0
Václav
Jurečka
0
Abdallah
Gning