pá 14.6.2019
Aktuální zprávy

Ženy si jedou do Prahy pro postup

K odvetnému utkání baráže o postup do druhé ligy nastoupí v sobotu fotbalistky Baníku Ostrava na hřišti FC Praha. S sebou si do Prahy vezou pohodlný náskok 7:2 z prvního utkání. Pokud odvetu, jejíž výkop je na hřišti Praze na Proseku naplánován na 15. hodinu, zvládnou, stanou se v příští sezoně účastníkem 2. ligy žen.

"Všichni v to věříme," prohlašuje Milan Páleník, trenér ženského týmu Baníku Ostrava. "Inspirace máme v této sezoně hodně. A-tým mužů má za sebou skvělou sezonu, dařilo se i mládeži, patnáctka má dokonce mistrovský titul. I holky chtějí k úspěchům Baníku v této sezoně svým dílem přispět," pokračuje Milan Páleník.

Jak známo, uplynulou sobotu porazil Baník FC Praha 7:2. Po poločase vedl 5:0, po půli navýšil náskok na 7:0, teprve pak dovolil soupeři skórovat. "Myslím si, že kvalita byla v tom utkání na naší straně. A že by se měla projevit i v odvetě. Ale ženská duše je nevyzpytatelná, takže dokud nebude hotovo, nesmíme v ničem polevit. Přesto věřím, že se budeme do Ostravy vracet s radostí z postupu. Ženský fotbal Baníku by si to po těch letech tápání moc zasloužil," uzavřel Milan Páleník.

11
David
Látal
80
Ondřej
Kričfaluši
20
Pablo
Ortiz
23
Martin
Jedlička
37
Matěj
Chaluš
19
Filip
Šancl
77
Ladislav
Almási
10
Srdjan
Plavšić
26
Lauri
Laine
9
David
Buchta
99
Vlasiy
Sinyavskiy
5
Jiří
Boula
66
Matúš
Rusnák
95
Daniel
Holzer
18
David
Planka
6
Karel
Pojezný
21
Michal
Kohút
3
Hamidou
Kante
29
Jakub
Pira
17
Michal
Frydrych
2
Marek
Havran
12
Abdallah
Gning
15
Václav
Jurečka
55
Artur
Musák
1
Viktor
Budinský
24
Martin
Hrubý
28
Filip
Kubala
25
Dennis
Owusu