čt 19.8.2021
Aktuální zprávy

Ženy čeká nedělní generálka

Generálku na nový ligový ročník před sebou mají druholigové fotbalistky Baníku. Místo původně plánovaného sobotního duelu s Havířovem si nakonec svůj test před startem ligy odbudou v neděli od 17 hodin proti Českému Těšínu. Hrát se bude v Radvanicích.

"Je to opravdu poslední test, o týden později už v ostrém zápase přivítáme Sigmu Olomouc," řekl Michal Žárský, trenér žen Baníku, jenž odkázal na první druholigový zápas nové sezony. V něm "Baňky" 29. srpna ve 14 hodin přivítají olomouckou Sigmu. "To bude takový otevřený zápas, ve kterém si opravdu otestujeme, jak na tom po změnách v kádru jsme. Hned poté nás čeká těžké utkání v Hradci Králové," dodal Michal Žárský. 

Hradec Králové by měl být hlavním konkurentem Baníku v boji o postup do první ligy. Béčko Sparty, které je největším favoritem druhé ligy, postoupit nemůže, proto se už ve druhém kole bude hrát o hodně. "To je ale až ten druhý krok, nejdřív je samozřejmě nutné zvládnout zápas se Sigmou. Věřím, že se nám podařilo velmi omlazený kádr sehrát, máme v něm mladé holky, které na druhou ligu zvyklé nejsou, protože ji ještě nehrály, nicméně svou kvalitu mají a měly by ji prokázat," uzavřel Michal Žárský.

9
David
Buchta
23
Jaroslav
Svozil
29
Ladislav
Takács
24
Jan
Juroška
4
Martin
Chlumecký
13
Daniel
Smékal
99
Ladislav
Almási
33
Eldar
Šehić
32
Lukáš
Budínský
16
Jan
Laštůvka
5
Jiří
Boula
6
Daniel
Tetour
7
Karel
Pojezný
19
David
Lischka
25
Jiří
Fleišman
21
Jiří
Klíma
77
Gigli
Ndefe
22
Filip
Kaloč
26
Muhamed
Tijani
1
Martin
Hrubý
14
Petr
Jaroň
30
Jiří
Letáček
17
Michal
Frydrych
3
Muhammed
Sanneh
11
Nemanja
Kuzmanović
20
Jakub
Pokorný