FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Zavzpomínejte na zápas s rekordní podporou baníkovců na Letné!

11.05.2020 | Redakce

V symbolických 19 hodin a 22 minut bude dnes, tedy v pondělí, spuštěn stream záznamu utkání Sparta - Baník z mistrovské sezony 2003/2004. Fanoušci si budou moci připomenout duel, který se na Letné hrál za rekordní podpory asi čtyř tisícovek ostravských fanoušků. Výtěžek ze "vstupného" za připojení ke streamu putuje na konto baníkovské mládeže.

Chcete si připomenout skvělý duel Baníku na Letné, který mužstvu Františka Komňackého vydatně pomohl v cestě za titulem? Maličkost. Kupte si zde https://bit.ly/3b7HdeS vstupenku (přístupový kód) k večernímu streamu a včas se k němu připojte přes tento odkaz https://fcb.cz/video.asp nebo přes lištu, která bude na hlavní stránce webu fcb.cz včas aktualizovaná. A pak už jen sledujte skvělý zápas z podzimu roku 2003, v němž Baník odolal kvalitám silné Sparty, kterou tehdy tvořil tým okolo Karla Poborského.

Permanentkáři mají stream zdarma, postačí jim zadat číslo permanentní vstupenky, i oni si ale mohou přístupový kód koupit, pokud chtějí touto formou na baníkovskou mládež přispět. Vstupenky (kódy) na dnešní stream budou platit i na poslední ze série vzpomínkových streamů, který bude spuštěn přesně za týden, kdy si fanoušci budou moci zavzpomínat na rozhodující bitvu o titul v Olomouci a následné velkolepé oslavy na hrací ploše.

Ze všech zakoupených vstupenek (kódů) budeme losovat výherce hry o připravené ceny.

Výtěžek ze zakoupených vstupenek bude poukázán na mládež Baníku Ostrava! 

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
FORTUNA