FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Září: čas pro velkou autogramiádu

13.08.2019 | Redakce

Fanoušci, sběratelé podpisů, zbystřete! Stejně jako vloni také letos klub na úvod září připravuje obří autogramiádu s kompletním áčkem Baníku. I dějiště bude stejné jako před rokem: Forum Nová Karolina v pondělí 9. září od 17:00.

Akce, která se před rokem setkala se značným ohlasem a navštívily ji zhruba dvě tisícovky fanoušků, chystá svůj druhý díl. Oficiální program odstartuje v 17:00, o půl hodiny později do nákupního centra dorazí klubový autokar s kompletním mužstvem. 

Autogramiády se znovu zúčastní všichni hráči i realizační tým, součástí programu budou rovněž moderované vstupy s hosty a osobnostmi baníkovské historie. Premiéru na autogramiádě budou mít i nové hráčské kartičky, které budou všem fanouškům k dispozici zdarma.

„Přesný časový harmonogram ještě dolaďujeme, ale už teď věříme, že zájem fanoušků bude minimálně na stejné úrovni jako před rokem. Věříme, že naši fandové ocení, že se opět budou moci zblízka potkat s hráči, prohodit pár slov, nechat si podepsat dres, kartičku anebo si udělat společnou fotku,“ řekl obchodní a marketingový ředitel FC Baník Ostrava Martin Rak.

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA