čt 24.6.2021
A-tým

Zápas v Kroměříži otevřen divákům

S uvolňováním epidemiologických opatření se i fotbal začíná postupně vracet do normálu. Po delší době tak bude možné na vlastní oči vidět i přípravná utkání Baníku.

Baníkovci odehrají první přátelský zápas v sobotu od 10 hodin v Kroměříži, která je pořadatelem utkání. Stadion je normálně otevřen divákům, vstupné činí 100 korun. Vzhledem k tomu, že Baník není pořádajícím klubem, neplatí na tento zápas permanentní vstupenky FCB.

Baník bude celé utkání vysílat také živě na svém YouTube kanálu.

Organizační informace pro fanoušky ke vstupům na jednotlivá utkání budeme přinášet po dohodě s pořádající stranou vždy před nejbližším zápasem.

Zápasy

1.
středa
července
11:00
Baník VS Kroměříž
Příprava
4.
sobota
července
17:00
Gliwice VS Baník
Příprava

Další články

0
Filip
Šancl
0
David
Buchta
0
Pablo
Ortiz
0
Daniel
Holzer
0
Michal
Kohút
0
Samuel
Grygar
0
Matúš
Rusnák
0
Karel
Pojezný
0
Dennis
Owusu
0
David
Planka
0
Martin
Jedlička
0
Jiří
Boula
0
Matěj
Chaluš
0
Artur
Musák
0
Martin
Hrubý
0
Abdallah
Gning
0
Filip
Kubala
0
Jakub
Pira
0
Viktor
Budinský
0
Václav
Jurečka
0
Michal
Frydrych
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Marek
Havran
0
David
Látal