ne 1.7.2018
Aktuální zprávy

Začíná výměna voucherů za permanentky

Baník zahajuje výměnu papírových voucherů na permanentky. Kupony lze za klasické plastové karty, které už držitele budou opravňovat ke vstupu na stadion, měnit od pondělka 2. července ve Fanshopu na Městském stadionu a v pobočkách Ostravského informačního servisu v nákupním centru Nová Karolina a Elektra. K výměně postačí pouze voucher.

Na výše uvedených třech místech lze od pondělka 2. července a pak dle běžných otevíracích hodin jednotlivých poboček zakupovat běžně už i klasické plastové permice. Mimo fanshop, Novou Karolinu a Elektru naopak bude předprodej permanentek nadále probíhat formou voucherů, které pak bude nutné vyměnit za plastovou kartičku.

Dovolujeme si upozornit, že v pondělí od 14:00 do 14:30 bude fanshop kvůli přerušení dodávky elektrické energie na Městském stadionu uzavřen.

10
Srdjan
Plavšić
77
Ladislav
Almási
6
Karel
Pojezný
5
Jiří
Boula
18
David
Planka
12
Abdallah
Gning
99
Vlasiy
Sinyavskiy
1
Viktor
Budinský
17
Michal
Frydrych
15
Václav
Jurečka
24
Martin
Hrubý
55
Artur
Musák
25
Dennis
Owusu
19
Filip
Šancl
28
Filip
Kubala
21
Michal
Kohút
29
Jakub
Pira
9
David
Buchta
26
Lauri
Laine
80
Ondřej
Kričfaluši
3
Hamidou
Kante
11
David
Látal
37
Matěj
Chaluš
2
Marek
Havran
66
Matúš
Rusnák
20
Pablo
Ortiz
23
Martin
Jedlička
95
Daniel
Holzer