čt 29.3.2018
A-tým

Výjezd na Sigmu – sobota 21. dubna

Jeden z nejfrekventovanějších výjezdů příznivců Baníku dostal pro aktuální sezonu konkrétní datum a čas. Zápas Baníku na hřišti Sigmy Olomouc se odbude v atraktivním termínu v sobotu 21. dubna v 15:00. LFA to dnes oznámila v upřesněném rozpisu 25. kola nejvyšší soutěže s tím, že utkání nebude přímo vysílat žádná televize.

O předprodeji vstupenek a dalších organizačních detailech pro fanoušky Baníku budeme včas informovat na webu i sociálních sítích. 

0
Pablo
Ortiz
0
Matěj
Chaluš
0
Matúš
Rusnák
0
Karel
Pojezný
0
Artur
Musák
0
David
Látal
0
Martin
Hrubý
0
Michal
Kohút
0
Daniel
Holzer
0
Filip
Kubala
0
Viktor
Budinský
0
Marek
Havran
0
Abdallah
Gning
0
Václav
Jurečka
0
David
Buchta
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Michal
Frydrych
0
Samuel
Grygar
0
Martin
Jedlička
0
David
Planka
0
Dennis
Owusu
0
Jiří
Boula
0
Jakub
Pira
0
Filip
Šancl