FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Výdej vstupenek na Slavii začne ve čtvrtek

30.09.2020 | Redakce

V omezeném režimu, to mj. znamená s kapacitou 2000 diváků, se odehraje nedělní utkání Baníku se Slavií (18 hodin, Městský stadion Ostrava). Vstupenky pro permanentkáře na toto utkání začne společnost Ticketlive na své síti vydávat ve čtvrtek v 5 hodin ráno.

Baník při výrazně snížené kapacitě při výdeji vstupenek znovu upřednostní své permanentkáře. Ti si od čtvrtečních pěti hodin ráno budou moci na síti Ticketlive online pořídit zadarmo vstupenku.

Od 9 hodin bude výdej vstupenek pro permanentkáře pokračovat fyzicky ve Fanshopu v OC Forum Nová Karolina a na výdejních místech Ticketlive, nebude-li již do té doby kapacita naplněna.

Pokud lístky zůstanou do pátečního rána, zahájí společnost Ticketlive na svých stránkách v pátek v 5 hodin ráno prodej ostatním fanouškům a totéž by případně pokračovalo od 9 hodin ve Fanshopu v OC Nová Karolina či na výdejních místech Ticketlive.

Všichni permanentkáři z minulé sezony, pokud tuto možnost již v této sezoně nevyčerpali, si počínaje pátkem (nebude-li již vyprodáno) mohou zajistit až dvě vstupenky zdarma jako součást kompenzace za loňskou sezonu (nutno použít kód z loňské permice).

Upozorňujeme všechny majitele permic, že výměna za vstupenku zdarma je pro vstup na utkání se Slavií z technických důvodů nutná. Totéž platí pro děti do šesti let, které mají vstup zdarma. Také jim musí doprovod pro vstup na utkání zajistit vstupenku (zdarma).

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA